Wpis z mikrobloga

Rybiki cukrowe - szanuję tych nieszkodliwych s...kurczybyków. Przede wszystkim za ich poczucie przyzwoitości, oto kilka przykładów:
- pokazują się w mojej łazience tylko w późnych godzinach nocnych, gdy zazwyczaj śpię i nie korzystam z niej,
- jak już jednak chcę skorzystać to grzecznie s...czmychają do najbliższej kryjówki tak, aby nie wzbudzić we mnie poczucia dyskomfortu,
- nie zostawiają po sobie syfu, rano nie ma żadnych śladów po ich nocnych wycieczkach (nie roznoszą też żadnych chorób, a występują nawet w najczystszych środowiskach więc czystość nie ma nic do tego),
- żyją sobie w przestrzeniach z których ja nie korzystam, bo nigdy nie znalazłem żadnego w ręcznikach czy kosmetykach itp., ogólnie nigdzie ich nie znalazłem xD.
Żyjemy tak sobie już z 10 lat, szanujemy się nawzajem i nie wchodzimy sobie w drogę. Wszyscy są zadowoleni.
#pasta #dezynsekcja #carsekt
Pobierz Carsekt - Rybiki cukrowe - szanuję tych nieszkodliwych s...kurczybyków. Przede wszyst...
źródło: comment_yziCr8RaQATsAThaqtOYbSSledBqND4t.jpg
  • 25
@Carsekt: są obrzydliwe. W poprzednim mieszkaniu nie dało się tego gunwa wytępić więc się wyprowadziłam i mam spokój. Słyszałam, że one nie za bardzo lubią się z pająkami i w sumie to może być prawda bo w tamtym mieszkaniu na żadnego się nigdy nie natknęłam, za to na te male #!$%@? i owszem! Każde nocne sikanie było poprzedzone tańcem na jasnozielonych kaflach i wybijaniu tego ścierwa. Każdy robal to wróg!
@Carsekt
@Niewierny_Mops #!$%@?, u mnie w poprzednim mieszkaniu wynajmowanym była ich plaga. W całym domu były, na dodatek potrafiły chodzić po ścianach, ale tylko te duże, niektóre wielkością sięgały do jakiś 4-6 cm.
Najgorzej było jak chciało się wykąpać, a tam rybik. #!$%@?ć