Wpis z mikrobloga

Hej #neuropa odpowiedzcie mi, jak to jest że kolejne gówno które z wielkim zaangażowaniem wypromowaliście na główną okazuje się fake newsem i żadna redakcja nie podjęła tematu mimo że od ujawnienia upłynęły już ponad 24 godziny?

Oczywiście @Moderacja w osobie Ani, nie dostrzeże tutaj tego co tak z zamiłowaniem imputuje tym których nie lubi. Cytując:

"wykorzystywanie serwisu do własnych politycznych rozgrywek "

Nie ma to jak konto "premium"

Pozdrawiam :)

#4konserwy #neuropa #fakenews #bekazlewactwa #polityka #bekazmoderacji
Pobierz RobotKuchenny9000 - Hej #neuropa odpowiedzcie mi, jak to jest że kolejne gówno które ...
źródło: comment_nRHbeauRzvAFyDoBp7fKl6EWV9GEwOq9.jpg
  • 18
@RobotKuchenny9000: Bo to ich fake news. Problem się pojawia wtedy kiedy dany fake news szkodzi, przypominam że sama nazwa została stosowana wobec wiadomości które był przeciw liberałom więc fake news z definicji nie może być liberalny. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@RobotKuchenny9000: Poważna gazeta finansowa by tworzyła taki fejk? hymm, dziwne, no chyba że chcą popełnić samobójstwo medialne... podobno mają być jeszcze jakieś nagrania ale rzeczywiście, największe media się tym nie zainteresowały, tylko wirtualnemedia.pl chyba coś napisały.
@RobotKuchenny9000: Nie jestem pewien, czy dobrze zrozumiałem: opierasz swoją opinię, iż artykuł GF to "fake news" głównie na tym, że w przeciągu 24h temat nie został podjęty przez redakcje dużych dzienników?
Z całym szacunkiem, ale to jest bardzo mało - zwłaszcza że ostatnie 24h w mediach zostały zdominowane przez działania parlamentu w kwestii istotnej ustawy dot. SN i reakcje społeczeństwa.
@Merdis: O nie to nie jest mało. Taki "kaliber" wiadomości to jest to czego dzisiaj przeciwnikom PiS potrzeba. Pytanie dlaczego żadna z dużych redakcji tego nie podjęła. Odpowiedź jest dość prosta i co umknęło neuropkom w amoku wykopywania. Póki co dziennikarze GF nie przedstawili ani jednego dowodu który by dał możliwość zweryfikowania tej informacji. Miejsca, daty spotkań, zdjęcia czy nawet nazwiska. Nic oprócz fabularnej narracji. Dlatego tego tematu inne redakcje nie
@RobotKuchenny9000: Właśnie chciałem poruszyć ten temat, za co poleciał @DonaldKluska. To jest niewiarygodne, latają za mną po całym blogu jakieś trolle, jeden z nich ma ruchaną zakonnicę na avatarze, ale spoko, to jest w porządku. Taka @Andreth to już dawno powinna beknąć bo jej działalność ogranicza się tylko do wykopywania/zakopywania politycznych znalezisk pod jedną opcję polityczną i straszenie jakimiś fantastycznymi rzeczami. Brawo @Moderacja
#stobanowdlaprawakow
@RobotKuchenny9000: Z aferą Rywina było podobnie. Napisał o tym Wprost po czym żadne inne medium nie ośmieliło się o tym wspomnieć. Dopiero po kilku miesiącach od napisania artykułu wybuchła afera na całą Polskę. Więc to, że mainstream o tym nie napisał nie znaczy, że Gazeta Finansowa zmyśliła temat. Naczelnym gazety jest Jan Piński, który swoimi artykułami przyczynił się do ujawnienia Afery Orlenu. Także na razie nic nie przemawia za tym, żeby
@adi2131: Jak napisałam wyżej póki co nie przedstawili żadnych dowodów, a anonimowe nagrania bez przynajmniej pokazania oficera z twarzy i nazwiska. Jeśli wypłyną faktyczne dowody to ok, to co tu napisałem będzie nieaktualne ale póki co to właśnie dowodów potwierdzających brak.
@pzkpfw: To jest #!$%@? dramat co moderacja robi, poleciało dwóch aktywnych konserwatywnych użytkowników wykopu za "używanie serwisu do rozgrywek politycznych", natomiast lewa strona w osobach, których nie chce mi się wpłać spamuje od rana do późnego wieczora wykop swoimi mało śmiesznymi memami, screenami Twittera i jakimiś gówno wpisami o braku demokracji rozumiem zrobić taki wpis raz na dzień ale #!$%@? od rana do nocy dzień w dzień. Jetem na wykopie długo,
@RobotKuchenny9000 ty jesteś jakaś niepoważna? Ujawniać wizerunek i dane osobowe oficera wywiadu lub tym bardziej kontrwywiadu? Widać metody kretyna Macierewicza dalej w modzie. Nie wiem jak głupim trzeba być by ujawniać tak newralgiczne dane ale wam to nic nie przeszkadza, zawsze jakiś pseudo powód-argument znajdziecie.