Wpis z mikrobloga

Jak widać na wykopie dalej są równi i równiejsi, wystarczy szczekać na odpowiednią opcje polityczną i moderacja przymnie oko na łamanie regulaminu. W innym przypadku będzie perm.

@Moderacja wymyślicie jakieś ciekawe uzasadnienie, godne ludzi z dodatkowym chromosomem?
#4konserwy #neuropa #bekazlewactwa #moderacjacontent
Pobierz MrocznyBrokul - Jak widać na wykopie dalej są równi i równiejsi, wystarczy szczekać n...
źródło: comment_KrO0UsHIiZ51PjQeIAkVGy2SNEnJ3N6z.jpg
  • 8
nigdy jeszcze nie zdarzyło się dać im bana za normalne przewinienie ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Zwanek: A żebyś wiedział. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kiedyś dostałem bana za białą plamę na zdjęciu, w kształcie Gruszki92. Innym razem za obrazek ASCI zrobiony ze zdjęcia jednej z atencjuszek.
@MrocznyBrokul: To, że modzi podejmują decyzje o banowaniu na podstawie rzutu monetą, nie jest żadną tajemnicą. Ale o stronniczości ciężko tu mówić, bo bany, słuszne i niesłuszne, dostają obie strony ;d
@MrocznyBrokul: Trudno mi powiedzieć, bo aż tak nie śledzę, ale krzyki z lewej strony też zdarzało mi się słyszeć. Trzeba też pamiętać, że po prawicy masz mnóstwo pieniaczy-gimnazjalistów, których można za mowę nienawiści zgłaszać i tym samym podbijać statystykę.