Wpis z mikrobloga

Zrobiłem przegląd kanałów informacyjnych. Dlaczego tylko tvn24 pokazuje najciekawsze i najbardziej gorące wydarzenia na naszych ulicach? Chyba jako jedyna stacja pokazuje relacje z demonstracji przed sądami. Nie tylko w Wawie, Krakowie, Poznaniu... ale też w innych miejscach. I to chyba to powinno się teraz pokazywać prawda? W skali krajowej to najbardziej gorący temat.
#polityka #demonstracja #pucz #wolnosc
  • 9
Zrobiłem przegląd kanałów informacyjnych. Dlaczego tylko tvn24 pokazuje najciekawsze i najbardziej gorące wydarzenia na naszych ulicach? Chyba jako jedyna stacja pokazuje relacje z demonstracji przed sądami. Nie tylko w Wawie, Krakowie, Poznaniu... ale też w innych miejscach. I to chyba to powinno się teraz pokazywać prawda? W skali krajowej to najbardziej gorący temat.


@look4s: no to sie naciesz... bo po wakacjach biora sie za nich.
@pk347: Tak, słyszałem wypowiedź pani Pawłowicz.
Ale patrząc na to co zaczynają ludzie na ulicach pokazywać zaczynam być co raz bardziej spokojny. Ludzie nie pozwolą. Dzisiaj wracając z pracy do domu w malutkim Olsztynie miałem problem żeby przejechać. Sporo ludzi! Małe miasto. Nikt nie pokazuje co się dzieje gdzie indziej, a takich miast i miasteczek są dziesiątki. Tak więc setki tysiące ludzi. ;)