Wpis z mikrobloga

No, kolejny DS wbity na 100% :D Najgorsze było dropienie dowodów dotrzymanej umowy ze srebrnych rycerzy, 30 ich potrzebowałem do nagrody w postaci czaru.

Trzecie przejście gry zajęło mi około 3 godzin (wliczając wszystkich obowiązkowych bossów + Oceirosa i Czempiona Gundyra do odblokowania jednego zakończenia gry). Najlepsze w przechodzeniu pierwszy raz DSów jest to, że nie wiem co mnie za rogiem czeka oraz oglądanie wszystkich zakamarków w poszukiwaniu znajdziek.

Kiedyś kupię sobie PS4 i przejdę Bloodborne.
#darksouls #darksouls3
Pobierz K.....7 - No, kolejny DS wbity na 100% :D Najgorsze było dropienie dowodów dotrzymane...
źródło: comment_BSzsUBAVImdj09MiGJZfxYSb57h0V4Hx.jpg
  • 9
@Kruk7: najlepszy sposob na dowody to chodzenie jako blekitny straznik/ostrze ksiezyca jak sie normalnie gra i raz na ruski rok gra przywoluje. Tak polowe tych gowien zdobylem xd, reszte farmieniem rycerzy
@Kruk7: wiem, ale imho one dropia rzadziej od dowodow, z drugiej strony tam nie da sie zginac i trwa to bardzo szybko. Najlatwiej oczywiscie farmic sunlighty z rycerzykow w zamku - leca praktycznie non stop, ale te problemem zadnym nie sa, bo masa ludzi chce pomocy z bossami