Wpis z mikrobloga

Zauważyliście, że Tusk dwa razy podrapał się po nosie (co jest typowym gestem kłamcy). Raz zapytany o to czy boi się, że upolitycznione sądy będą się na nim mścić: podrapał się po nosie (18:18) i powiedział

Całe moje życie polegało na tym, że trzeba było w trudnych sytuacjach stawać twarzą w twarz, czasami w osamotnieniu i jakoś zawszę dawałem radę


Osobiście nie rozumiem jaki to ma związek z pytaniem, ale może ktoś mnie oświeci

Druga sytuacja to (20:18) zapytany o ostatnie słowa J.Kaczyńskiego o wycieraniu sobie mordy przez kanalie (każdy chyba jeszcze to pamięta). > Nie będę, ja nie chcę komentować tych słów, musiałbym ich użyć aby je skomentować, wydaje mi się, że wiem dlaczego ta polityczna trauma dla JK jest tak mocna

Co było słabą wymówką bo sam później użył tych słów.

Ogólnie nie dystansował się od Kaczyńskiego tak jak podczas słynnego przesłuchania prezydent USA "nie miałem kontaktów seksualnych z kobietą", pod koniec wywiadu powstrzymał się też od powiedzenia, że JK to zły człowiek, zamienił to na człowieka pod wpływem złych emocji.
#tvn #polityka #tusk #4konserwy #europa #mowaciala #europa #polska
j.....u - Zauważyliście, że Tusk dwa razy podrapał się po nosie (co jest typowym gest...

źródło: comment_uBjBpUR6bhWs4dnASSZBrDbSdyzAGmM0.jpg

Pobierz
  • 14
@lmaocetong: Właśnie cała magia mowy ciała polega na tym, że nie da się ciągle udawać. Wywiad trwał ponad 30 minut a jak napisałem pierwszy raz podrapał się w 18 minucie i jakoś nie "ciągnął tematu", po dwóch minutach znowu to zrobił. Każdy raz był bardzo zdawkowy.
@jestem_na_dworzu:

On się zachował tak jakby był już skazany na odstrzał.


Bo skazany to już został, kwestia tego kiedy zostanie wyrok wykonany. Ironią całej sytuacji jest to że obaj najsilniejsi politycy polskiej sceny politycznej boją się siebie nawzajem. Kaczyński obawia się Tuska nie mniej niż Tusk Kaczyńskiego. Problem w tym że Kaczyński teraz dzierży pistolet i ma wiele rzeczy za złe Tuskowi.
@jestem_na_dworzu w ogóle mam wrażenie że Tusk tracił pewność siebie podczas udzielania odpowiedzi na niektóre pytania - te co wskazałeś a także to o powrót do Polski albo proponowane działania z jego strony