Wpis z mikrobloga

#eb w ramach nowej kampanii reklamowej wpadło na pomysł #!$%@? takim syfem co kilkadziesiąt metrów chodników w #lodz. Z tego co wiem w #warszawa i w #trojmiasto tak samo. Dawno tak #!$%@? pomysłu nie widziałem, żeby zamazać jakimś dennym pseudo-graffiti często nowe chodniki za wiele milionów w zabytkowych częściach miast reklamując swoje szczyny. Nie da się ich jakoś pociągnąć do odpowiedzialności?
EB robisz to źle.
#piwo #reklama #zalesie #afera #reklamakreatywna #prawo?
vind - #eb w ramach nowej kampanii reklamowej wpadło na pomysł #!$%@? takim syfem co ...

źródło: comment_N2QsVAXw9PGJfQRniqcEKbddRNPV5RN2.jpg

Pobierz
  • 39
@vind: Nie sądzę, żeby kampania reklamowa na taką skalę odbywała się bez przytaknięcia władz miast, a skoro przytaknęły to EB raczej się zobowiązało do posprzątania po sobie - zakładając oczywiście, a jeżeli tak jest to dla mnie to jest żaden problem.
@vind:
Na krakowskich chodnikach pojawiły się reklamy znanej marki piwa. Miejscy urzędnicy nie wydali na nie zgody i będą domagali się ukarania ich autorów
Artykuł otwarty w ramach bezpłatnego limitu prenumeraty cyfrowej

Niedawno informowaliśmy o reklamie piwa, która na ścianie budynku przy ul. Barskiej zastąpiła popularny mural przedstawiający Smoka Wawelskiego. Podobne wielkoformatowe reklamy trunku pojawiły się także w innych miejscach, m.in. na Kazimierzu w sąsiedztwie kładki Bernatka.

Sięganie po mural jako