Wpis z mikrobloga

682102 - 9 - 204 = 681889

9 to wczorajszy, nieco rozszerzony pracodom.
https://www.strava.com/activities/1096102620
Dzisiaj wyjazd o 8. Jechał się świetnie, do 100km miałem ciągle niesamowitą frajdę. Potem okazało się że najtańsze bokserki powodują ból dupy. No i zaczęła boleć głowa, kark, ale jedziemy. Od około 150km drastyczny spadek średniej spowodował wmodewind.I taka powolna agonia do końca.
Zahaczyłem jeszcze o Sopot, do różowej, ale przeciskanie się przez to bydło to dramat. Nie warto tam się pchać bez solidnego powodu.
A poza tym... bez żadnych emocjonujących zdarzeń. Zjadłem 2x sevendays, 1 bułka z serem, 2x izotonik z biedrnki, puszka koli i 1l soku pomarańczowego jeżeli kogoś to interesuje.
#rowerowetrojmiasto

Statystyki:

Dystans: 204 km
Czas: ◷09:14:41
Średnie tempo: 2:43 min/km
Średnia prędkość: 22,05 km/h
Kalorie: 10167 kcal

W tym tygodniu to już 411km!
#rowerowyrownik #ruszgdansk #100km #200km

Wpis dodany za pomocą tego skryptu

  • 5
  • 0
@spokoromek a co powinienem zjeść na takiej trasie? Nie czułem głodu. W domu mnie dopadło, poszedłem do Biedronki, kupiłem masę żarcia a w końcu zjadłem 2 duże bułki z tuńczykiem i się najadłem...
@kamilspl Odnośnie jedzenia to trza uzupełniać węgle, bo się dużo pali. Najlepiej imho jakieś wafle ryżowe, ewentualnie Snickers, tylko może zasłodzić i slina po nim jest lepka. Ewentualnie batony z platkami owsianymi. Sa teraz w Lidlach Tunczyk to głównie białko, a białko nie jest, aż tak potrzebne w czasie wysiłku.