Wpis z mikrobloga

@Zuchwaly_Pstronk: obyś się tylko nie zapędził powyżej 17 żuli ( ͡º ͜ʖ͡º) Ten Airmaster jest podobno fajny po zrobieniu, bo pudełkowy nie jest zbyt udany - może oddaj go jakiemuś specowi?

@barbapapa: miałem Hatsana 90 4,5mm - znam typów którzy z niego korki plastikowe na 50m trafiali, ja na 25-30m sobie radziłem. Teraz się przesiadłem na Air Arms TX 200
@Zuchwaly_Pstronk: a to zależy co byś chciał zrobić - myślę, że ze 200zł musiałbyś wyłożyć. Sprawdź sobie cekaus.pl albo airgunservice.pl - tam siedzi Hogan, jeden z najbardziej znanych wiatrówkowych grzebaczy. Te ich "czary" naprawdę robią różnicę. Poszukaj po jakichś forach wiatrówkowych, popytaj, poczytaj - czasem są zestawy do samodzielnego tuningu i wtedy wychodzi ciut taniej - choć taką na przekład koronę lufy samemy może być trudno zmajstrować jak nie masz pojęcia
@Zuchwaly_Pstronk: spoko, jak chcesz się dłuższy czas bawić w strzelectwo wiatrowe, to naprawdę warto popracować nad karabinkiem. Nie wiem skąd jesteś, ale możesz popatrzeć po forach, bo może jakieś wariaty strzelają w Twojej okolicy - idź i ich pytaj, tacy więcej Ci doradzą niż najmądrzejsi internetowi znawcy ( )

Powodzenia.
@Jogibabu chcę, za dzieciaka na starej radzieckiej wiatrówce złapałem bakcyla, a tego AirMastera mam od roku :) Na byciu Pro mi nie zależy, ale lubimy z różowym podziurawić puchy dla relaksu raz na jakiś czas :) Myślę, że zainwestuje w ten karabinek, to nie są duże pieniądze.

Nie dziękuję