Wpis z mikrobloga

JA #!$%@? #!$%@?

w #!$%@? mam czy rządzi PiS czy PO, bo to te same złodzieje, ale #!$%@? mnie jedna rzecz: #!$%@? typu NA PIS GLOSOWALO 37 PROC WYBORCOW CZYLL 12 PROC POLAKOW CZYYLI W SUMIE NIE MAJA MANDATU DO NICZEGO

wy macie #!$%@? rigcz? te same osoby, ktore twierdza, ze demokracja jest wyjebista, kwestionuja jej sens? czyli co #!$%@? jak nie zaglosuje 100 proc oto wybory niewazne?

BO GLOSOWALO W SUMIE NA PIS 10 PROC POLAKOW A ONI ROBI GLEBOKIE ZMIANY

no w #!$%@? to mam #!$%@? najwyrazniej skoro frekwencja jest tak niska to wiekszosc Polakow ma w #!$%@? te wybory i jaka partia "rrzadzi". skoro wiekszosc ztych co glosuje wybrala Jarka to akceptujcie albo wyjedzcie stad albo idzcie na wybory i cos zmiencie

PS

korwin krul

ps

rano kac

#polityka #neuropa #4konserwy i dla beki #xiaomi
  • 4
@pyrawlkp: Ci co #!$%@?ą o cudownej demokracji, najczęściej mają na myśli demokrację ateńską, w której nie mogły głosować kobiety, dzieci i większość meżczyzn, a przywódcę wybierano podczas zgromadzenia krzykiem xD
Naród nie upoważnił partii politycznej PiS do gwałtownego przejęcia kontroli nad organem konstytucyjnym, jakim jest KRS, w drodze złamania Konstytucji RP.

Otrzymanie 1/3 ważnych głosów w wyborach powszechnych nie daje prawa do łamania prawa przez nie publikowanie wyroków Trybunału Konstytucyjnego i następnie dzięki bezprawnemu sparaliżowaniu Trybunału do uchwalenia ustaw łamiących Konstytucję mających na celu gwałtownego przejęcie kontroli nad sądownictwem przez osoby nieuprawnione.

Nie rozumieją tego osoby, które w ogóle nie rozumieją co
@pyrawlkp:

skoro wiekszosc ztych co glosuje wybrala Jarka


No właśnie nie większość, jedynie 37%, dla porównania w 2007 na PO zagłosowało prawie 42% i musieli rządzić w koalicji. Jedynie fuks doprowadził do tego, że PiS rządzi samodzielnie, a konkretnie to, że system nie jest proporcjonalny, wbrew temu co głosi konstytucja.