Wpis z mikrobloga

Mam chyba trochę problem.
Jestem różowym paskiem i jak każdy różowy pasek muszę mieć #bolecnaboku . Bo każdy #rozowypasek ma bolca na boku, a jak nie ma to będzie mieć. A ja mam ten problem, że nie chcę i mnie bardzo nie ciągnie. Jak mi się śni, że zdradzam mojego niebieskiego to... z moim niebieskim o.O. Bardzo mnie brzydzi myśl o obcowaniu z innym niebieskim niż mój, nawet teraz mam w głowie takie fuj.
I trochę nie wiem co robić, jak się przemóc, żeby być różowym paskiem takim naprawdę a nie jakimś podrabiańcem. Z moim niebieskim 3 lata i chcialabym, żeby był moim pierwszym i ostatnim, ale ten problem spędza mi sen z powiek i nie wiem co robić ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#logikarozowychpaskow #oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #gorzkiezale #zdrada #zwiazki #zarzutka #atencyjnyrozowypasek
  • 30
@mokry_sen_polonisty załóż mu maskę Putina, kochajcie się, nie będziesz widzieć twarzy niebieskiego tylko Vladimira i jak już będziesz na finiszu to niebieski ściąga maskę i krzyczy, o Ty zdradliwy różowy pasku, fajnie to mieć bolca Putina na boku?! Ty z szoku nie dochodzisz, czujesz się #!$%@?, że chciałaś zdradzić, Twój niebieski temu zapobiegł i już nie masz głupich myśli o bolcach innych. ( ͡° ͜ʖ ͡°)