Wpis z mikrobloga

Kupiłem kilka dni temu czarne bidony isostar 1000ml w sklepie musclepower.pl
sklep omyłkowo przysłał mi srebrne bidony 500ml. Zadzwoniłem do ich pracownikach aby wyjaśnić tą sprawę, nie mogłem dłużej czekać więc kupiłem bidony gdzie indziej i tym samym poprosiłem o zwrot pieniędzy od mysclepower. Sklep przeprosił mnie za zaistniałą sytuacje i wysłał kuriera aby zabrał bidony, wielkie było moje zdziwienie gdy Pani zabierająca paczkę wręczyła mi nową "niespodziankę" od musclepower.pl a w niej:

PS. Niby male zamówienie za 20zł a nikt nie potraktował tego po macoszemu, dostałem przeprosiny telefoniczne i pisemne+prezenty z próbkami i szejkerem wartymi pewnie z 20zł, szanuje bardzo takie postawy sklepów i pewnie nie raz tam wrócę. No i ta gazeta z okapem xD

#czujedobrzeczlowiek #todaywasagoodday #oswiadczenie #coolstory
PonuryMruk - Kupiłem kilka dni temu czarne bidony isostar 1000ml w sklepie musclepowe...

źródło: comment_hLZdBKt2BgWhSnG6Ohz4ynQIkzyjPvu8.jpg

Pobierz
  • 11
@PonuryMruk: Haha, potwierdzam, miałem prawie identycznie! Zrobiłem zamówienie i okazało się, że nie ma jednego suplementu, po uzgodnieniu wybrałem inny w bardzo podobnej cenie. W paczce prócz zamówienia była właśnie podobna ilość testerów, gazeta i shaker :)
@Lrrr jak się jedzie autem to koloru nie widać, a jak się wysiadzie to też nie widać, bo jest gdzieś indziej, no chyba że ktoś stoi I się gapi na kawalek metalu, a taki bidon jak się jedzie rowerem na przykład to cały czas widzisz kolor :D