Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#rozowypasek #mirabelki
Parę dni temu, odezwała się do mnie moja "szkolna miłość" minęło już 11 lat od tego czasu.
Naturalna ,miła i zadbana już Kobieta... po krótkiej rozmowie, okazało się że poł roku temu zerwała z swoim narzeczonym. Z rozmowy wynikało że mamy sporo wspólnego, nie udane związki, przelotne nie udane znajomości. Rozmowa trwa codziennie nieustannie godzinami, ciekawe czy to dobry czas żeby umówić się z tą #mirabelka.
Jesteśmy przed 30stką i mam nadzieję że nie liczą się dla niej hajsy, zabawa, i facet którym może się pochwalić. Tylko prawdziwe uczucie i wspólne życie, a jednocześnie boję się że może mnie potraktować jak zwykłego kumpla z szkolnych lat...
Tak wiem że nie da się tego przewidzieć, i nie spisywać się na straty bo nie ta, to inna.
Mam szczerą nadzieje że po kilku spotkaniach będzie to chciała kontynuować, może coś zaiskrzy.

Trzymajcie kciuki !
Niech moc będzie z wami !

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 14
OP: Ta znajomość zakończyła się tak, że zmieniła klasę temat się zerwał, poznała nowych znajomych , spędzała z nimi czas.
widywałem Ją czasami raz po raz, traktowała mnie bardzo ciepło znalazła te parę minut żeby pogadać. Nawet jeżeli szuka reproduktora, czy coś w tym stylu #whynot
Ponadto nie jest to typ Tipsiary tapeciary itd... ładna, naturalna kobieta godna uwagi.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: kwasnydeszcz
@AnonimoweMirkoWyznania: nie warto. Ona jest w takim wieku że szuka już tylko bety który ew zapłodni* i będzie łożył hajs. Po 25 lvl, #rozowepaski mocno tracą na wartości a z każdym rokiem jest gorzej i około 30 zostają tylko desperatki/#!$%@?ęte/grube/karyniska/samotne matki które przeżyły przygodę ze sebkiem/alvaro czy innym mustafim i szukają jelenia. Ciąża około 30 to już w #!$%@? ryzyko że dziecko będzie wadliwe.

Szukaj młodszej,świeżej z niskim przebiegiem(licz się z
OP: @spokojnyartur
Znam ją, bo mieszka dzielnice obok mnie.
miała tylko 2 facetów z tym drugim była zaręczona, uwierz mi że nie jest desperatką grubą karyną #stulejarze mogą walić pamięciówy ( ͡º ͜ʖ͡º)
Miałem już doczynienia z małolatami 23, 25 naprawdę nie szukam dziecinady, tylko kobiete na żonę taka która, nie stwierdzi po paru miesiącach że ona chce się bawić i korzystać z życia bo jest
@AnonimoweMirkoWyznania: idź z nią na kawę, powspominajcie stare czasy i zobacz co wyjdzie. Czy po kilku(nastu) spotkaniach sam będziesz jeszcze chciał to kontynuować czy nie.

Nie rozumiem tego napalania się w niektórych komentarzach - odezwała się, będą seksy czy ślub? Bo ona chce od razu dziecko / hajs / cokolwiek... - nie przejmuj się tym. Po prostu zobacz jak się sytuacja rozwinie. Na etapie, na którym teraz jesteście imo jeszcze za
OP: #rozowepaski #pinki
@Lady_Luna:
Fajnie że tak myślisz ! Szczerze powiedziawszy dziś już umówiłem się z nią na winko, pewnie pogadamy i zrobi się luźno. Jako iż potrafie dobrze gotować zgodziła się bezproblemu na jakiś wspólny obiad czy kolację.
Wiem że niejest to desperatka która chciała by mnie złowić na dziecko czy coś w tym stylu, to jest typ osoby która może mieć każdego.
Sama przyznała że imponuje jej moja