Wpis z mikrobloga

@Pippo: Euron tak szybko nie wróci bo tym prezentem dla Cersei nie jest Elaria tylko jakiś róg, którym można kontrolować smoki co może (choć mam nadzieje, że nie) mieć kolosalne znaczenie w wojnie Cersei - Daenerys.

Co do Nhymerii to myślę, że jeszcze coś może z tego być bo tak dziwnie trochę jakby wjechali tylko z tą sceną, a potem nic.
@Pippo: Według mnie tylko Nhymeria była wilkorem, reszta to zwykłe wilki. Theon moim zdaniem nie zwiał bo stchórzył. Myślę, że miał jakiś plan, w końcu jego siostra była jedyną osobą, która nim nie gardziła, więc raczej nie zostawił by jej od tak. Ale to okaże się w kolejnych odcinkach.
@pekauu: mają wartość jako dar od Eurona dla Cersei. Nie sądzę by chcieli je trzymać. Nie ma w siedmiu królestwach nikogo kto zapłakałby po nich. Może jeden jedyny Theon po Yarze, ale chwilowo czeka aż Gendry go wyciągnie z wody.

@Carnesir: rzeczywiście w książce było wspomniane, że Nhymeria dołączyła do watahy wilków, ale tutaj mam wrażenie, że te zwierzęta są wielkości Ducha, a Nhymeria wielkości wilkorzycy z pierwszego sezonu przy
Theon moim zdaniem nie zwiał bo stchórzył. Myślę, że miał jakiś plan


@Carnesir: proszę cie, spójrz na te scenę jeszcze raz bo narracja wizualna jest oczywista. On słyszy odgłosy tortur i dosłownie zapada sie w siebie, zaczyna kulić aż ostatecznie wypuszcza miecz. Stchórzył.

ale tutaj mam wrażenie, że te zwierzęta są wielkości Ducha, a Nhymeria wielkości wilkorzycy z pierwszego sezonu przy której znaleziono szczeniaki.


@Pippo: wilki są ogromnymi zwierzętami. Sporo