•  

Proszę jakie wybiorcze myślenie wykopków pasujące pod ich światopogląd:
    https://www.wykop.pl/link/3842987/comment/47225497/#comment-47225497
    Jak bardzo niektórzy wśród nas mogą być nie gorsi od tych znienawidzonych reporterów TVN-u. I ta przewaga plusujących!
    Mamedowi się poszczęściło, że jest jedynym popularny islamistą w kraju i teraz każdy może go zbrukać rajcując się, jakim to nie jest "patriotą" i obrońcą "cywilizacji".

•  

@lukasz-wierzbicki: Nie jestem nacjozwierzakiem, ale ten typ jest po prostu radykalnym islamistą, który chętnie ścinałby głowy innowiercom.

•  

Na jakiej podstawie tak twierdzisz? Śmieszy mnie to,że każdy twierdzi,że Mamed jest radykalnym islamistą na podstawie zdjęcia z replikami broni sprzed 10 lat przed jakąś galą, który był elementem wystroju tamtejszej gali (w Rosji) i po prostu zrobili go dla fun-u (ja z chęcia te bym sobie takie strzelił) , albo jawnie kłamiąc, że to on świadomie puszczał hymn ISIS przed swoją walką i jeszcze do niej śpiewał (!). W dodatku słyszę to pomówienie już 10 raz i męczy mnie już wyjaśnianie wszystkim,ze to nieprawda. Kto wszystkim tak mózgi pierze? Jakiego radia słuchacie? Radio Maryja robvi obławę na Islam w Polsce czy się tak naćpaliście wypoku i tych strasznych newsów o Islamie (nie twierdzę, że niepokojące nie są), że straciliście juz resztkę rozsądku?

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Ale byłam świadkiem smutnej sytuacji przed chwilą.
    Przede mną szedł typek i jakaś typiarka. Facet nie był może jakimś chadem 10/10, zwykły, zadbany normik. Nagle coś go tknęło i zagadał do tej różowej, o numer lub czy umówi się z nim na kawę. A ona go wyśmiała tak brzydko. Ja rozumiem nie mieć ochoty i grzecznie odmówić, ale nie wyśmiewać człowieka, szczególnie że nie był nachalny, normalnie zagadał. Dziewczyna też nie była jakaś piękna, w sumie mogę powiedzieć że facet był ligę wyżej od niej, ale wiadomix musi być 180cm< i niewiadomo ile w bicu żeby taka się zainteresowała. Muszę się aż tym z wami podzielić, bo wkurwilo mnie to jak się zachowała.
    #rozowepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki
    pokaż całość

odpowiedzi (77)

• odpowiedzi (27)

Na początek summer sale mam dla Mireczków #rozdajo Wieśka 3 GOTY edition na #steam lub dowolnej innej gry do 50 zł. Zwycięzcę wylosuję przez mirkorandom jutro o 20:00.

Dodatkowo, gdyby ktoś chciał coś kupić na steamie podczas wyprzedaży, to wszystkie gry na steamie po 80% ich ceny. Oczywiście wliczają się wszytkie aktualne promocje. Np. gra przeceniona ze 100 zł na 50 zł, u mnie do kupienia za 40 zł.

Gry sprzedawane są w formie steam gift, kupowane przeze mnie prosto ze steam, bez żadnych zmian lokalizacji i innych vpnów.

Gdyby ktoś miał jakieś pytania proszę pisać tu na pw lub dodawać na steam:

https://steamcommunity.com/id/bord_91/

#rozdajosteam #gry
    pokaż całość

odpowiedzi (24)