Wpis z mikrobloga

Zaczęło się juz w pod koniec poprzedniego sezonu, ale w ciągu ostatnich dwóch odcinków to twórcy #got #gameofthrones stanowczo przesadzają, w niedociągnięciach wątkowych i akcjach z tanich hollywodzkich sensacji.

- Danka wpada do jednego z najlepszych zamków Westeros i on stoi pusty, nikogo tam nie ma
- Sansa która jest przez 6 sezonów bardzo cicha i rozważna, teraz jest jakąś tępą babą, która non stop podważa to co mowi Jon
- Ten wujek Greyjoyów pod koniec 6 sezonu nie miał żadnych statków i mówił, że muszą odbudować całą flotę. Odbudowali ją chyba w tydzien
- super wytrawny żeglarz Yara chyba zapomniała, że jest na wojnie i na 50 metrów przed desantem kapnęła się że przypadkowo wpłynęli w armie statków jej wujka
- Gruby który zaczyna dopiero naukę, zabiera się za operację samemu w pokoju, którą do tej pory wykonano dwa razy i jeden z najlepszych maestrow, sam sie zaraził chorobą, podczas operacji. (Zgaduję, że grubemu się uda)
- siostra/żona Oberyna rzuca tekstem przy jej pojmaniu "zabijcie mnie teraz" po czym żeglarz oblesnie się uśmiecha. Toż ta kobieta się tak nie zachowuje.
- i na koniec, Żołnierzem Lannistetow jest Ed Sheeran.

Wkurza mnie ta Gra o Tron. Straciła to co było najfajniesze :( #seriale
  • 9
@samixpl: Nie wiem czemu się tak czepiacie tego zamku. Sytuacja że obstawa uciekła albo została pokonana przez oddział zwiadowczy jest tak samo prawdopodobna po prostu nie pokazano tego w serialu. Tu trzeba użyć niestety wyobraźni. Nie dziwię się twórcom że nie chcieli tracić czasu na takie pierdoły jak sezon ma tylko 7 odcinków. Tu pewnie pojawi się kontrargument że na cycki to jest czas.... na cycki zawsze ma być czas, woilicie
@drzuo: No to to jest właśnie to o czym napisałem w pierwszym zdaniu. Niedociągnięcia fabularne. Jasne, każdy moze sobie w głowie znaleźć rozwiązanie w głowie, ale przecież nie o to chodzi, żebyśmy dziwne zagrania filmowców usprawiedliwiali swoimi domysłami.
@drzuo: No to równie dobrze można powiedzieć o wszystkich wątkach poruszonych wyżej, że to taki zabieg abyśmy sie domyślali. Jak król żelaznych wysp wybudował flotę tak szybko? Jak Yara mogła nie wysyłać czujek przed sobą? Skąd gruby ma taką wiedzę o operacjach, oprócz tego że w książce przeczytał? Dlaczego siostra Oberyna przestała byc siostrą Oberyna? Gdzie Cersei strzyże włosy? Itd.