Wpis z mikrobloga

........................................................................................................................
Wpis kierowany do mirków obserwujących tag: #wykopskubietotalizatora
........................................................................................................................

Dobry wieczór!

Dzisiaj był poniedziałek, ale złamał on ostatnią rutynę jaką była "Jest poniedziałek, jest nowa zdrapka!". W tym tygodniu żadna nowa zdrapka nie wyjdzie, ale na następny tydzień została już przygotowana jedna z nowości ( ͡º ͜ʖ͡º) Napiszę o niej więcej w przyszłym tygodniu.

Z pozostałych informacji:
Dokonałem aktualizacji rankingu zdrapkowego danymi z dzisiaj. Bardzo dobrą informacją jest to, że zdrapka Ekstra Pensja (numer zdrapki 376) osiągnęła poziom opłacalności na poziomie powyżej 50%. Z dnia na dzień zdrapka robi się coraz ciekawsza a w grze pozostają nadal 3 nagrody główne! Obecny poziom opłacalności wskazuje na pewną bardzo ciekawą sprawę o której opowiem Wam w wolnej chwili.
Zaktualizowany ranking dostępny tutaj: https://docs.google.com/spreadsheets/d/16IsFhGzSfBV8dAmTDYVNnvTFFicYuXyZkvbNdKgI2Os

W tym tygodniu postaram się także przekazać Wam listy z kolekturami w których stara Ekstra Pensja nadal jest dostępna. Pozwoli Wam to udać się w te miejsca i mieć większe szanse na spotkanie właśnie tam tego szczęśliwego losu (w sumie to jednego z trzech( )).

Bardzo krótko dzisiaj bo w sumie nie ma nad czym się aż tak bardzo rozwodzić :P

Powodzenia i do usłyszenia! Pochwalcie się od czasu do czasu jeżeli drapniecie coś ciekawego!

#lotto #zdrapki #zdrapka
Pobierz Nutaharion - ...........................................................................
źródło: comment_IOUoWvMsWr9YWUckQkKY97Q6BypWXxze.jpg
  • 12
@Nutaharion: u mnie w mieście (Ostrowiec Świętokrzyski) jeszcze nie trafiłem na kolekturę w której by nie było 376 i o dziwo zawsze są to zdrapki w gorących przedziałach, także jak coś polecam.
@Nutaharion: Ja niestety nadal nie rozumiem skąd bierzesz "gorące przedziały". Czy to jakaś statystyka, Twoje przeczucie czy inna tajemna wiedza. Jeżeli coś takiego jak gorący przedział istnieje, można by oskarżyć TS o nieuczciwą konkurencję, ponieważ sugerowaliby "wybranym", w której puli zdrapek znajduje się główna nagroda.