Wpis z mikrobloga

#got To jest dramat ku*wa ze na scenę Missandei + GreyWorm przeznaczono deficytowe 6 minut, a na Ogara w tym odcinku nic, Brona w tym sezonie też nic, Podricka nic, a na minetę pary, która NIKOGO nie obchodzi w skróconym sezonie przeznaczono 6 minut. Mam nadzieję że to koniec wątku, w następnym odcinku GreyWorm zginie a Missandei z rozpaczy upadnie i sobie głupi ryj rozwali.
źródło: comment_GuMrHbvzj461pyT4rAJa6GPp7XXwxyCO.jpg
  • 15
@Tranq: To racja. Jak pierwszy raz dowiedziałem się, że zostało już tylko 14 odcinków, to myślałem że akcja będzie pędzić do przodu, a trup nawet wśród ważnych postaci ścielić się gęsto. Jak w początkowych sezonach. Tymczasem minęły 2 odcinki i... w zasadzie nic się nie wydarzyło. Z ważniejszych wydarzeń:
Zginęli Freyowie, którzy i tak niewiele kogoś obchodzili.
Dany dopłynęła... ale do wyspy, a nie głównego kontynentu i nie wiadomo, kiedy ruszy
@Tranq: W piątek w radiowej Trójce dyskutowali o GoT po pierwszym odcinku nowego sezonu i gościu, który robił za eksperta, mówił, że był taki czas, kiedy autorzy serialu trochę się zgubili, dawali jakieś niepotrzebne sceny seksu czy golizny, ale teraz już wypracowali sobie to wszystko, nie ma takich rzeczy itp. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
źródło: comment_7VDrzgXULdbs7DtKLqCpbNFOEDWqN4e5.jpg