Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  ciężko pracowałem na mój sukces
  #zegarki #watchboners #bogactwo #lorus #daewoo

  odpowiedzi (92)

 • avatar

  - Młody powiem krótko: wymiar pracy 8 godzin, umowa o dzieło, 12 złotych z metra. W ciągu godziny zrobisz metr, półtora. Matematykę zostawiam tobie.
  - Nie no, tego już za wiele! To mi po 6 latach harówy 10 złotych z łaską daje a obcemu bez praktyki na dzień dobry więcej!
  - Taki święty jesteś? To chuchnij.
  - Przepraszam.

  #heheszki #kapitanbomba

  odpowiedzi (47)

 • avatar

  Aziz Tetteh dwa razy w roku zbiera stary sprzęt z szatni Lecha Poznań i zawozi go dzieciom w Ghanie. Wracając do ojczyzny zawsze też kupuje ciężarówkę jedzenia, które ofiarowuje wybranemu wcześniej domowi dziecka.

  [R]: Słyszałem od pana kolegów z Lecha, że w szatni wszystkie zużyte buty, stare piłki czy koszulki, trafiają do pana. Po co one panu?

  [AAT]: Żeby rozdawać.

  [R]: Komu?

  [AAT]: Dzieciom. W Ghanie. Zbieram to wszystko i wywożę do Afryki.

  [R]: Stare koszulki?

  [AAT]: Tych dzieci nie stać na ten sprzęt. Wiem dobrze, jak potrzebują pomocy. Do Akry latam dwa razy w roku. Z Polski za każdym razem zabieram wielką torbę ubrań, piłek. Robię to od lat. Tuż po przylocie jadę do sklepu małą ciężarówką i każę ją wypełnić. Wrzucają tam ryż, olej, cukier, wodę. Wszystko, co może się przydać. Bo w Afryce głód wciąż jest problemem. Wybieram później jeden z domów dziecka i ofiaruje mu wszystko, co mam.
  #pilkanozna #ekstraklasa #lechpoznan
  pokaż całość

  odpowiedzi (31)