Wpis z mikrobloga

Ostatnio udalo mi sie zakupic chociaz namiastke #pcmasterrace i w koncu odpalilem wiedzmina 3.

Jestem pod wrazeniem tej #gry barwne postacie, ciekawe historie. Questy wszystkie w zasadzie polegaja na tym samym ale za to historie ktore sa w nim zawarte po prostu sa mega miodne.

Jedyne co mnie zastanawia to jak ktos moglby wybrac Yen zamiast Tris.
Spotkanie z Yen:
[G] Yen...
[Y] elo brudasie, wiem ze mnie szukales ale #!$%@? w ten watek, dawaj pakij mandzur i jedz ze mna
[G] ale o co chodzi?
[Y] Co ty #!$%@? po Polski nie rozumiesz jedziemy.
[Y] no szkoda w #!$%@? ze nie mamy wiecej czasu cos jeszcze? Nie? No to masz questa #!$%@? na cala gre. Bo ja wiesz hehe mnie to dzikie #!$%@? scigaja. Jeszcze tu stoisz? #!$%@? blakac sie po swiecie brudny biedaku. Trzymaj sie ramy to sie nie posramy.

Spotkanie z Tris:
[T] no przepraszam Cie i w ogole. Jasne ze Ci pomoge. Szybki manicure u lowcow czarownic? No problemo dla Ciebie Gerwazy wszystko.

#wiedzmin3 #minirecenzja #przemyslenia
  • 14
@PtactwaWiele Yennefer I Geralt są czymś w rodzaju starego małżeństwa, jak to bywa w dlugoletnich związkach "zgryźliwość" jest na miejscu, zresztą w tym aspekcie Geralt nie pozostawał dłużny.
Tak naprawdę jedyną kobietą w całej sadze, która zaslugiwała na Geralta była Shani. :)
@Fnque:
A Geralt zaslugiwał? Użalający się nad sobą, nadużywający niepotrzebnej przemocy odludek, który bez mrugnięcia okiem jest w stanie zabić dla własnego interesu. Uwikłany w trójkąty miłosne z kobietami o podejrzanej reputacji, przebywający często ze znanym na cały kontynent bardem - #!$%@? i agentem różnorakich wywiadów. :P
@Fnque:
Po prostu stworzył sobie takie dość prawdziwe postaci. W tym świecie nie ma rycerzy bez zmazy i skazy, każdy ma jakieś wady, kompleksy, problemy. Związek z Yennefer jest jak dla mnie autentycznym związkiem, z dołami i wzlotami, tarciami i dotarciami. Triss zaś to taki wakacyjny lekki romans, coś fajnego, ale bez większych emocji.
Zresztą do świata Wiedźmina pasuje jak dla mnie cytat z House of Cards: Everything is about sex.
@PtactwaWiele: Triss to manipulacyjny czarodziejski #!$%@? który traktuje Geralta jak głupiego pieska któremu wystarczy że pomacha przed oczami kawałkiem swojej szynki by wykonywał jej polecenia.
W sumie tylko Yen nie wzbudza we mnie skrajnie negatywnych emocji jeśli chodzi o czarodziejki.
A najlepszym wyborem byłaby Shani bo przynajmniej się jej od nadmiaru mocy i władzy nie #!$%@?ło w głowie ( ͡° ͜ʖ ͡°)