Wpis z mikrobloga

15 000 karnetów sprzedane po raz kolejny, chyba mało kto wierzył w powtórzenie wyniku z poprzedniej rundy, ale to jest Efekt Widzewa, a nie jak wielu powtarzało efekt nowego stadionu. \o/

Zostały ponad 2 tygodnie na sprzedaż wszystkiego co jest dostępne, wyśrubowanie rekordu i zostaje tylko pytanie, kiedy to się stanie.

#widzew #lodz #pilkanozna
lolattack - 15 000 karnetów sprzedane po raz kolejny, chyba mało kto wierzył w powtór...

źródło: comment_145bzj1iQKqlW3gOgJ97334qMweOoXlO.jpg

Pobierz
  • 13
@Jamakken: Z perspektywy poprzedniego sezonu uważam, że to chyba najcięższy poziom rozgrywkowy do przejścia, ponieważ awansuje tylko pierwsza drużyna (przynajmniej w normalnych sezonach;).

Jako kibic wierzę, że po tym sezonie będziemy już poziom wyżej. Warunki mają ku temu najlepsze w lidze, teraz tylko przekuć to w punkty potrzebne do awansu.
@tapek: Nie wiem komu kibicujesz ale skoro mówisz że tani to mam pewne przypuszczenia. Nie będę pytał ile Twój klub sprzedał karnetów bo przecież różnica cenowa wpływa na popyt, więc powiedz mi czy Twój klub osiągnął przychód z karnetów na poziomie 3 mln zlotych, tak jak Widzew?