Wpis z mikrobloga

@errabunda: tak i też ceny w miarę dobre z tego co patrzyłem, na UMCS już zawiozłem dokumenty i jestem przyjęty już na 100%, a dzisiaj wyniki z łodzi przyszły i się zastanowić muszę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@DunkLord polecam łódź, tym bardziej że sporo tu firm informatycznych jest (myślę że więcej niż w Lublinie, więc będziesz miał większy wybór jeśli chodzi o możliwości praktyk, stażu i potem pracy)
@Zymbar: @Fristo: dzięki! posprawdzam jeszcze ceny wynajmu czegoś i akademiki i się zdecyduję. Obstawiam, że na politechnice jest trochę więcej nauki, ale jak już się dostałem to trzeba się spiąć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@DunkLord: no raczej :) ale żeby nauczyć się programować wysokopoziomowo będziesz musiał włożyć w to sporo pracy własnej (znaczy, więcej niż i tak normalnie trzeba na PŁ xD). Weeia tak bardzo potocznie mówiąc jest bardziej pod hardware, ftims pod software
@DunkLord: jeśli chodzi o akademiki to uważaj na tygrysa na lumumbowie, długo się jedzie na PŁ no i jest tam wieczna impreza xd
*bo to kampus Uni i tygrys jest jedynym akademikiem PŁ tam, reszta jest koło polibudy
@nathaliekill: tak ogólnie jak im dokumenty wszystkie pocztą wysłałem, a dzisiaj były wyniki, jestem na liście itd. to jeszcze coś im mam dowozić/potwierdzać na stronie? nie widzę nic takiego, ale lepiej się zapytać ( ͡º ͜ʖ͡º)
@DunkLord: ja to już weteran jestem, nie pamiętam ( ͡º ͜ʖ͡º) ale też wysyłałam pocztą. jak wysłałeś dyplom wraz ze zdjęciem itd to chyba dalej już tylko immatrykulacja pod koniec września (rozpoczęcie roku akademickiego dla nowociot, podpisujecie cyrograf tam, bez tego nie macie statusu studenta)
@nathaliekill: to jeszcze koledze dodaj, że ftims na pierwszym semestrze programuje na kartce i uczy się taki mega przydatnych języków jak ada.

a to, że na początku się nauczy troszkę o sprzęcie raczej go nie zabije, przynajmniej nie będzie debilem, który nie wie jak gniazdo 230V w domu naprawić nie wspominając o innych
@DunkLord: pierwszy stopień eeia drugi stopień ftims bo drugie stopnie na eeia faktycznie spitolone.

eeia ma mega kontakty z firmami, jest mocno obecna na rynku łódzkim, przede wszystkim jest ogromnym wydziałem z potężnym zapleczem naukowym i finansowym, jeśli tylko będziesz umiał to wykorzystać, a nie liczyć, że pod nos ci podstawią będziesz zadowolony.

jak się wybierasz do akadmika to 7 jest aktualnie na topie

a tygrys wcale nie jest taki zły,