Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • odpowiedzi (25)

 • avatar

  Świętujemy rocznicę na Wykopie! ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chcielibyśmy Wam podziękować za nasz pierwszy rok tutaj. Za wszystkie komentarze, głosy wsparcia i głosy #usunkonto ( ͡° ͜ʖ ͡°), plusy, minusy ( ͡° ͜ʖ ͡°), godziny odpowiadania na Wasze pytania, zabawę przy AMA, #wykopoczta, a także za przekazywanie przez Was 1% podatku na nasz cel, darowizny, pomoc. Za wszystko wielkie, wielkie dzięki!

  Z okazji rocznicy organizujemy małe #rozdajo. Do zgarnięcia dwa zestawy: odblask, kubeczek, magnes, kalendarz na ścianę, a wszystko znanej marki Watchdog Polska. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Do tego znajdzie się jakaś lektura. Losowanie dwóch mirków/mirabelek przez mirkorandom w najbliższy poniedziałek. Zielonki również mogą brać udział, a co!

  Korzystając z ewentualnej atencji tego wpisu ( ͡° ͜ʖ ͡°), mała prośba. Jest petycja do podpisania. Pomożecie? Naczelny Sąd Administracyjny wprowadził rejestr zawieranych umów, ale nie chce pokazać tych poniżej 3500 zł. Chcemy zniesienia przez Prezesa NSA ograniczenia kwotowego i publikowania w rejestrze WSZYSTKICH zawartych umów przez NSA, razem z ich skanami. Tak, by każda/y mógł szybko dowiedzieć się, na co idą pieniądze z podatków. Więcej.

  Jeszcze raz dziękujemy, miłego wieczoru!

  #watchdogpolska #prawo #prawodoinformacji #niebojsiepytania #ciagniemywladzezajezyk #rozdajo #petycja
  pokaż całość

  odpowiedzi (11)

 • avatar

  Jest u nas w #korpo taka laska która wszyscy znamy i słynie z tego, że strasznie plotkuje xD ale też jest taka bojaźliwa i się wszystkim przejmuje. Przyszła dziś rano do kumpla obok na plotki xD i powiedziała mu o pewnym tajnym (według niej) projekcie który będzie w naszej firmie i dotyczy to naszego działu. Kumpel powiedział że nic o tym nie wie(byłyby zwolnienia wtedy u nas gdyby to weszło a ona myślała że już wiemy) a ona się strasznie przejeła że wyjawniła tajemnice i się wszyscy dowiedzieliśmy o naszych planowanych zwolnieniach xDD Teraz siedzi cicho u siebie na kompie blada i pewnie zastanawia się nad swoją przyszłością xD

  Właśnie wysyłam na jej służbowego maila wiadomość o treści takiej jak w obrazku xD Ciekawe co odpisze
  #heheszki #korposwiat #pracbaza #pasta
  pokaż całość

  odpowiedzi (51)