Wpis z mikrobloga

@za_kazdym_razem: No właśnie staram się rozmawiać z takim rasistą bez honoru, który rozsiewa plotki, jak ty. XD I tłumaczę, że korzystam z panelu zgłoszeń tak jak wszyscy na tym portalu. To samo się tyczy ludzi z tagu #4konserwy. Ale ty masz za mały rozumek, aby pojąć to jak funkcjonuje portal Wykop.
Cywilizowany człowiek wie, że obelgi takie jak "czarnuch", "pszek" są chamskie i podpadają pod regulamin.
@za_kazdym_razem:
Ja tylko zgłaszam taki content, a zdarza się to niezwykle rzadko, ponieważ 99,9% jest na tyle cywilizowane, że uznaje słowo "czarnuch" za obelgę. Ty najwyraźniej zaliczasz się do tego marginesu społecznego. XD

Usuwam twoje wypociny, bo aż szkoda patrzeć. Prymitywne wnurzenia patusa jp100% i nic więcej, który nie zorientował się nawet, że #4konserwy też notorycznie korzystają z panelu zgłoszeń i chwalą się tym w tagu #stobanowdlalewakow a zgłaszają za takie
@Sagitarius: Bo ten widocznie był zgłoszony. Część usunąłem ja, a ten komentarz wykasował jakiś mod.
Naprawdę jakbym był modem to bym dał temu chamowi, który nie rozumie, że słowo "czarnuch" ma konotacje rasistowskie i drugiemu, o którym pisałem na początku, bana na dzień dobry i w ogóle nie byłoby tej dyskusji.