Wpis z mikrobloga

@dudel02: taaa... Selekcja naturalna... Wymieniają turyści który nie wiedzą że tak ktoś może z nich zedrzec, pamiętaj że zawsze jest ten pierwszy raz.. Jeśli ktoś pierwszy raz w życiu leci samolotem to może tego nie wiedzieć... Ja się spodziewałem tego, wymieniłem sobie dyszkę żeby mieć na coś do żarcia, a wrzucam to tu tylko dlatego, że jestem zaskoczony różnicą.. Spodziewałem się kursu na poziomie 4.10,4.20,ale 3.40 to już gruba przesada... Równie
@zigiscrew: a mnie dziwi, ze w dzisiejszych czasach ludzie dalej korzystaja z gotowki. Poza pcimiem dolnym, wszedzie zaplacisz karta. Na rynku ofert od groma, nawet banki komercyjne maja coraz lepsze oferty przewalutowan. Do tego masz apki mobilne, w raize jakbys zgubil karte tylko cyk blokujesz i nie trzeba sie macac po spodniach czy na pewno portfel na miejscu.

Wiem, że są różne sytuacje ale generalizując, dzisiaj wystarczy sama karta plus ewentualnie
Agreed, ja tam wypłacam hajs z bankomatu i mam #!$%@?, mój bank nie pobiera za to żadnej prowizji, co więcej jest czynny w weekendy i niedzielę do 22 żeby było mi lepiej, polecam, metro bank