Wpis z mikrobloga

Tak kochani, właśnie gównoburzy jeden z userów. Zakłada wątek: gromy z nieba, agenci ABW, donosów zliczarka nie jesteś w stanie obsłużyć. Ilość złamanych kodeksów karnych wyleciała poza skalę. Dożywocie dla mnie jak nic.

Tak powinno to wszystko wyglądać, gdyby nie urojenia (tak, dzisiaj to ja tak to nazwę). Kolega pewnie się zastanawiał się jak to zrobić, aby zwołać hejterów, ale jednocześnie, aby nie wyglądało na celową walkę #permdlajanusza (tutaj się zwołują, gdy chcą atakować - "mitycznego janusza").

No i tak chłopek się głowi, głowi... myśli:
- mam! eureka! (błysnęła złota myśl), jako, że nienawidzą go ludzie z rosyjskiego grona, to dodam przypadkowo tag #syria, albo dam #syria i napiszę: sorki, ale tak mi jakoś pasowało. Tak też zrobił.

Kończąc. Pod wątkiem-gównoburzą zadałem 3 proste pytania, czekałem i czekam. Nic. Absolutnie nic. Ale jest, przyszło powiadomienie, biegnę do kompa, cały na biało, potykam się o poradniki o propagandzie, wskazówki, jakieś papiery oficera prowadzącego (sorry, później sprzątnąłem), rozbiłem tablet drugiego oficera, który siedzi ze mną cały dzień i notuje plusiki do emerytury. Dobiegłem. Jest. Siadam, czytam. Oto co otrzymałem.

#syria #rosja #ukraina #afera #patologiazewsi #wtf #ruskapropaganda #polityka
world - Tak kochani, właśnie gównoburzy jeden z userów. Zakłada wątek: gromy z nieba,...

źródło: comment_aXBLxP3mGEuJD9kDHgxcyvMacHx4QE9H.jpg

Pobierz
  • 13
@Cheater: Marny prowokatorze, to był ostatni wpis i komentarz jaki Tobie kiedykolwiek poświęciłem. Nie jesteś wart uwagi, mimo, że na siłę chcesz się znaleźć na "mitycznej liście GRU".