Gorące dyskusje ostatnie 12h

Witajcie Mireczki i Mirabelki, pomożecie? KLIK niestety ale dotarły do mnie wczoraj złe wieści, miażdżyca atakuje drugą i niestety ostatnią nogę Tomka... nie pozwólmy aby Tomek został bez nóg ( ͡° ʖ̯ ͡°) NOGA JEST DO URATOWANIA!!! lecz potrzebna jest natychmiastowa interwencja, musi przejść zabieg wstawienia stentów oraz udrożnienia tętnic, niezbędna jest proteza dla Tomka aby ciało było spionizowane inaczej stenty nie zadziałają ( ͡° ʖ̯ ͡°) Proszę pomóżcie, KAŻDA ZŁOTÓWKA SIĘ LICZY A CZAS UCIEKA, link do zrzutki KLIK.
    Z góry wszystkim dziękuje w imieniu Tomka za nawet najdrobniejsze wsparcie.
    A teraz #rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Do wygrania nowe słuchawki SONY MDR-ZX110. Wysyłka kurierem na terenie polski na mój koszt. Aby wziąć udział wystarczy zostawić plusa i wykopać znalezisko KLIK
    Z góry dziękuje wszystkim za pomoc, wierze że się uda!
    FB YT:
    #tomaszksiezyk #muzyka #tworczoscwlasna ##gitara
    pokaż całość

odpowiedzi (38)

Mirki zmieniam branżę i z tej okazji mam do oddania 2 tony żelków. Zwyciezce #rozdajo wylosuje sposrod plusujacych dzis do godziny 23:00. W losowaniu biora udzial wszyscy, nawet zielonki ¯(ツ)/¯ zdjecie pogladowe z neta bo żelki mam spakowane w kartonie ¯\_(ツ)_/¯
    #cebuladeals #codziennerozdajo tag do obserwowania

odpowiedzi (69)

Wardega, ciesz się, że nie robiłeś pranków w Koninie xddd

Dla tych, co twierdzą, że za ucieknie przed policją należy się kulka. Właśnie zabilibyscie Wardege. xd

#konin

odpowiedzi (39)