Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Z takich osobistych sukcesów, to parę lat temu, przyjmując się do pewnej firmy miałem chrzest i po godzinach w pracy trochę wypiliśmy i musiałem wykonywać rożne zadania, jakieś 15 osób, mężczyźni i kobiety, rożny wiek. Jedna laska powiedziała "pokaż ptaka"
  Pomyślałem, raz sie zyje jak sie bawić to sie bawić, wyciągnąłem i pokazałem.
  Towarzystwo przestało sie śmiać, laska powiedziała, ze chodziło jej o to bym stanął na jednej nodze, rozłożył ręce i sie pochylił do przodu.
  Ludzie popatrzyli po sobie i po 15 minutach, powoli zaczęliśmy sie zbierać do domów Długo tam nie porobiłem z tego co wiem, to załoga zbytnio sie nie zmieniła. Ciekawe czy mnie jeszcze pamietają.
  -----------
  #pracbaza #heheszki #takaprawda #logikaniebieskichpaskow
  pokaż całość

  odpowiedzi (37)

 • avatar

  #anonimowemirkowyznania
  Od lat wystawiam na Allegro przedmioty (raczej z taniej półki, przedział 5-10 zł za sztukę) i przy opcji wysyłki list zwykły - za 3 złote - piszę standardową klauzulę o zaginięciu - że do 20% przesyłek nie dochodzi i nie biorę za to odpowiedzialności. W rzeczywistości nie wysyłam około połowy takich przesyłek. Zazwyczaj klienci są wyrozumiali i zamawiają drugi raz. Czasami jak ktoś jest bardziej pyskaty to proponuję jakiś rabat etc. generalnie zawsze dochodzimy do porozumienia. W najgorszym wypadku dostawałam negatywa - ale takich przypadków było ledwie kilka.
  Niestety ostatnio trafiłam na typowego Janusza - twierdzi, że ma w dupie czy coś zaginęło na poczcie i każe wysyłać jeszcze raz. Żadne argumenty do niego nie docierają, grozi oddaniem sprawy do policji itp. I teraz kilka pytań:
  1. Czy on ma jak udowodnić, że nie wysłałam do niego przesyłki?
  2. Czy faktycznie ma podstawy, żeby iść na policję?
  3. Jeśli jakimś cudem policja odkryje, że nie wysyłam nie 20%, a 50% przesyłek - to czy coś mi grozi?

  PS Nie pytam o opinię na temat samego procederu. Nie znasz - nie oceniaj. Na allegro wszyscy tak robią a przy innych typach wysyłki - kurier, paczkomaty - wysyłam zawsze. Mam ponad 90% pozytywnych komentarzy.

  Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
  Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
  Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  pokaż całość

  odpowiedzi (87)

 • avatar

  Mój mały siostrzeniec zapytał mnie skąd się biorą dzieci. Nie wiedziałem jak z tego wybrnąć, więc znalazłem filmik na necie który to tłumaczył. Jak skończył oglądać powiedziałem mu: "tak to mniej więcej wygląda, tylko te gluty powinny iść jej do cipki zamiast na twarz i zazwyczaj koń nie bierze udziału".

  #heheszki #czarnyhumor #seks #pasta pokaż całość

  odpowiedzi (13)