Wpis z mikrobloga

Elo całemu tagowi #misteriusowybot

Są 2 nowe, pozytywne informacje ( ͡º ͜ʖ͡º)

Pierwsza to jest nowa domena, która się zwie misteriusowystream.pl. Bardziej oddaje charakter tego co tam się odwala.

Druga to taka, że "archiwum video" zamieniłem na po prostu "archiwum" - bo oprócz akcji na omegle, było też dużo na TSie. Szczególnie jak bawiliśmy się skajpem i łączyliśmy dwie osoby do jednej rozmowy (pamiętna rozmowa dwóch gejów podczas której im się wcinałem w seksy telefoniczne xD). Mam ponad 1h materiałów z łączenia ludzi, jutro je wycinam i wrzucam, dam info pod tagiem jak będzie gotowe.

Znalazły się też archiwalne materiały video, które wylądują w archiwum. Streamy też niedługo wrócą, muszę poszukać nowego serwera bo webh usunęło tego najtańszego i teraz ceny się zaczynają od (chyba) 40 zł w górę. Jakby ktoś miał jakiegoś vpsa do podzielenia się, albo mógłby polecić coś fajnego (bez limitu transferu, min 2 GB ramu), to byłoby miło ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Do spamlisty można zapisać i wypisać się na stronie misteriusowystream.pl, wystarczy kliknąć lub odkliknąć przycisk "subskrybuj" pod playerem.
  • 39