Gorące dyskusje ostatnie 12h

jak by byl jakis chetny to do kupienia na alledrogo za 360 tys bezwypadek
    a tak wygladal zami stal sie bezypadkowy
    http://bez-wypadkowe.net/showthread.php/43905-Mercedes-benz-g63-amg-wdcyc7df8ex223509

odpowiedzi (60)

Takie zwariowane rozdajo, zamówiłem buty i za małe :( tak to jest zamawiać przez neta. Nie mam czasu bawić się w zwroty ze sklepem wole Mirkowi wysłać. Trochę ograniczone względem rozmiaru ale może ktoś będzie chętny. Zasada rozdajo prosta jak drut, zostaw suba na moim kanale opis odnośnika i tyle bo nie wiem co tu można wymyślić innego. Losowanko zrobię jutro o 20:00 z plusujących. Po sprawdzeniu nicku wysyłam na własny koszt w poniedziałek. Pozdro Mirki, nigdy więcej nie zamawiam butów przez internet :(
    #rozdajo
    pokaż całość

odpowiedzi (107)

Leżę w szpitalu, na zwykłej kardiologii. W sali jest kamera, która monitoruje salę całą dobę. Nie ma ona najmniejszych podstaw do bycia w sali, a przez to łamie moje prawo do intymności i godności. Plus czuję się mega niekomfortowo. Znalazłam w internecie coś takiego. „Rozporządzenie ministra zdrowia z 26 czerwca 2012 r. w sprawie szczegółowych wymagań, jakim powinny odpowiadać pomieszczenia i urządzenia podmiotu wykonującego działalność leczniczą, dopuszcza w niektórych przypadkach monitoring przy użyciu kamer. Chodzi tutaj o pomieszczenia tzw. ścisłego nadzoru, w których kamery służą do obserwacji pacjentów. Tym samym kamery mogą być instalowane:
    - w zespole porodowym (pomieszczenie przeznaczone dla położnic i noworodka w pierwszych godzinach jego życia, po porodach powikłanych);
    - w oddziale dziecięcym;
    - w stacji dializ (stanowisko nadzoru pielęgniarskiego);
    - w oddziale psychiatrycznym (jednoosobowe separatki).”
    Moja sytuacja nie jest żadną z powyższych. Zgłaszać do rzecznika praw pacjentów, czy nie?
    #pytanie #szpital #kiciochpyta #zdrowie
    pokaż całość

odpowiedzi (158)