Gorące dyskusje ostatnie 12h

Oferta specjalna na warszawskim lotnisku!!! #warszawa #piwo #cebuladeals

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (63)

Chciałbym zrobić eksperyment społeczny i obalić kilka mitów. Chodzi o zagadywanie przypadkowych dziewczyn mijanych na ulicy. Mówi się tutaj "Nie znam nie zagaduje", "nie jestem pajacem". Chciałbym to sprawdzic na własnej skórze niech to będzie na początek 30 dziewczyn? W skali od 6-8 ruchenstaina, tak takie mam zamiar tylko zagadywać w przedziale moim wiekowym 17-22 lat. Dodam, że nigdy, ale to nigdy nie zagadałem nikogo na ulicy no może jakieś starsze osoby pytając o kierunek. Mówi się też, że bardzo mało mężczyzn ma odwage tak podejść i porozmawiać do tego podobno bardzo różowym to imponuje. Chciałbym to sprawdzić na własnej skórze i wam przekazać swoje przemyślenia, statystyki z każdej rozmowy i wyniki. Jeszcze nie mam pomysłu jak prowadzić rozmowę, ale chciałbym dojść do takiego momentu, aby zdobyciu kontaktu nr. telefonu czy fb i umówienie się na spotkanie. Będzie to dla mnie nie lada wyzwanie i sprawdzenie się w stresującej sytuacji z każdym podejściem myślę, że będzie mi o to łatwiej. Co o tym myślicie?
    #tfwnogf #przegryw #stulejacontent #glupiewykopowezabawy
    pokaż całość

odpowiedzi (58)

Pomyliłam się kupując na gruponie bilety do kina, więc robię #rozdajo dla #wroclaw #katowice #gdansk

Do zgarnięcia dwa grupony, każdy to bilet na dowolny seans 2D w Multikinie w Katowicach, Gdańsku lub Wrocławiu.
    Grupony wyślę mailem. Losowanie jutro w południe.

odpowiedzi (21)