Wpis z mikrobloga

Murcy, jaka jest prognoza na najbliższe dni odnośnie BTC? Niby miało wszystko lecieć na pysk przed pierwszym sierpnia, a kurs znów szybuje. Będą jakieś spadki, czy od razu kosmos? Będąc Januszem krypto, sprzedałem w dołku, myśląc, że poleci bardziej, a on się odbił niczym startujący Jaszczomp ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Przestaję bawić się w spekulacje i myślę o trzymaniu przez długi czas. Odkupić teraz, czy wstrzymać się jeszcze?

#btc #bitcoin #kryptowaluty
  • 11
@fdisk: To nie ma znaczenia jak mam BTC w portfelu. Jak przymierzam się do odkupienia tego co przez pazerność straciłem, to jednak interesuje mnie, czy dokładać 1k ciężko zarobionych PLN, czy jednak poczekać chwilę i nie dokładać nic.
@wojcir: Imo wzrośnie w związku z segwit - im większa pewność że wejdzie tym bardziej urośnie. BCC? Jak dla mnie to się z tego wycofają lub będzie to miało niewielki wpływ na cenę, bo wszyscy będą sprzedawać to gunwo
@KucykMocy: Może tak, może nie. Jednak to co wstrzymuje cene BTC to afera z segwitem jakby tak nie patrzeć. Teraz ludzie sprzedają alty i kupują BTC co swoją drogą jest okazją do nabycia altów
leobenos - @KucykMocy: Może tak, może nie. Jednak to co wstrzymuje cene BTC to afera ...