Gorące dyskusje ostatnie 12h

Zapraszam do kolejnego dnia zabawy #mirkoangielski

Każdy kto zaplusuje ten wpis dostanie następnego dnia nowe słówko do nauki. Osoby które nie chcą być jutro wołane , niech nie plusują tego wpisu.

Od dzisiaj posty będą dodawały się automatycznie, codziennie o godzinie 14:35

Jeżeli ktoś zauważył błędne tłumaczenie lub zbyt proste słowo, proszę o zgłoszenie tego w komentarzu.

Miłego dnia!( ͡° ͜ʖ ͡°)

#glupiewykopowezabawy #naukaangielskiego
    pokaż całość

odpowiedzi (84)

Zacznę tak: XD

Mam znajomą pare. Koleżanka mojego różowego i jej facet z którym jest od 4 miesięcy. Wiek 28 i 34 lata. No i laska zaszła w ciąże. Taka, hehe, wpadka, chociaż nie wiem jak to możliwe, bo laska była na tabletkach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ona chodzi podjarana i już wybiera mieszkanie do którego się razem wprowadzą, bo Maciek (jej facet) jest taaaaaaki ucieszony na wieść o dziecku, a ona też cała w skowronkach. Także taką wersję przedstawiła mojemu różowemu.

Wczoraj gadałem z ziomkiem i on jest wkurwiony i przerażony, na razie robi dobrą minę do złej gry. Rozważa czy nie zasugerować jej skrobanki, bo nie wie czy chce sie ładować w tak poważne zobowiązania z laską którą zna 4 miesiące. Ona pewnie by musiała zawiesić działalność na jakiś czas, więc musieliby żyć z jednej pensji. Pewnie szykuje sie ostre zaciskanie pasa.

No ale jest super, będzie dzidziuś.

pokaż spoiler Co te różowe mają w głowach?

#logikarozowychpaskow #zwiazki
    pokaż całość

odpowiedzi (59)

( ͡° ͜ʖ ͡°)
    #heheszki #humorobrazkowy

odpowiedzi (20)