Wpis z mikrobloga

Przeglądając "twarzoksiążkę" zauważyłem post z tym zdjęciem. Oczywiście odpowiedzi różne i niektórzy się zapierają mimo że mają podawane argumenty z ustawy że są w błędzie. Sam pokazałem różowemu i wyszła mega imba xD
A jak myślą mireczki?
Kto ma pierwszeństwo? Prosiłbym o argumenty od razu.
#prawonadrodze #prawojazdy #prawo #samochody
Pobierz FR90 - Przeglądając "twarzoksiążkę" zauważyłem post z tym zdjęciem. Oczywiście odpowi...
źródło: comment_cwd7gpN1kavK9vOe1tkMiCV9UqNh87SM.jpg

Kto ma pierwszeństwo?

  • Autobus 15.0% (48)
  • Osobówka 85.0% (271)

Oddanych głosów: 319

  • 46
@FR90: Wiadomo, że osobówka, nie wiem o co jakiekolwiek spory.

Autobus pewnie też ma zielone, ale jako że przecina pas osobówce, no to musi jej ustąpić. Sygnalizator ma pierwszeństwo przed znakami pionowymi. Gdyby sygnalizacja była wyłączona, to pierwszeństwo miałby autobus.
Takie trudne?
@FR90: Mnie zastanawia, czy ci którzy głosowali w ankiecie na autobus, to tak dla jaj czy na serio. Cały czas mam nadzieję, że dla jaj, bo strach takich debili na drodze spotkać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@khaotic: nawet nie wiesz jak niemożliwe jest do wytłumaczenia że osobówka ma pierwszeństwo bo:
"Zwróć uwagę, że Ty i autobus macie ZIELONE....a Ty masz znaki ,do których masz się stosować"
"Hierarchia nic do tego nie ma.!"
"Akurat taki przypadek miałam na egzaminie i tak jak ja Ci mówię to dobrze było, bo on ma pierwszeństwo i ja mam znak "ustąpi pierwszeństwa " nie patrząc na sygnalizację"
#logikarozowychpaskow ( ͡° ʖ
@FR90: Proszę Cię, nie chcę czegoś takiego czytać, bo miesza się we mnie poczucie agresji, by takiemu imbecylowi #!$%@?ć, z jednoczesnym politowaniem, zażenowaniem i prośbą, by taki osobnik nie poruszał się drogami publicznymi ( ͡° ʖ̯ ͡°)

A jesli chodzi o kobiety, które głoszą takie teorie, to chyba wiadomo dlaczego zdobyły prawo jazdy.
@FR90: Przecież autobus ma tak samo, jak osobówka zielone światło. Jest na głównej i kontynuuje jazdę główną ulicą. Czerwony włącza się do ruchu. Więc pierwszeństwo ma jak najbardziej autobus.
@seraph88: Ogarnij sobie prawo o ruchu drogowym, czy pierwszeństwo ma sygnalizator, czy znaki, a jeśli trollujesz to dobrze Ci to idzie, pozdrawiam ( ͡° ͜ʖ ͡°) "włącza się do ruchu" hah, to dobre, uśmiechnąłem się nawet xD
@FR90: cały czas mam nadzieję, że oni wszyscy sobie robią bekę, sam czasami tak robię głosząc jakieś herezje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@khaotic: Przede wszystkim, jest to typowe zdjęcie typu: zróbmy gównoburze. Nie ma możliwości, żeby w jednym momencie był znak pionowy wyznaczający główną drogę i poziome znaki mówiąc: ustąp pierwszeństwa. I skąd ten hejt??