Wpis z mikrobloga

Dobra Mirasy... Pajac, który wymyślił Axe Anti-Hangover na kaca powinien się zdrowo, ale to zdrowo #!$%@?ąć w głowę...

Gęste, lepkie, o intensywnym zapachu kompletnie nie nadaje się to w ogóle do picia. Męczyłem pół szklanki, bo ciągle zbierało mi się na wymioty, ale myślę sobie "Przełknij Robaczku, w końcu na kaca, teraz może i jest Ci nie dobrze, ale potem będzie jak ręką odjął"...

I wiecie co? Siedzę praktycznie przytulony do kibla już 3 godzinę, bo ciągle rzygam tym świństwem i wcale mi się nie poprawia...

Naciągane 2/10! Zdecydowanie nie polecam...
#kac #axe #truestory #coolstory #pasta #heheszki #cotygodniowapastaoaxeantihangover

r.....7 - Dobra Mirasy... Pajac, który wymyślił Axe Anti-Hangover na kaca powinien si...

źródło: comment_POKckA8AXCaCGDU5XiQS5dwASRDadNR2.jpg

Pobierz
  • 7
@robaczek147: Nie, ale jakoś przeoczyłam xD a długo ten proceder trwa?
Bo np o wielu rzeczach z Mirko dowiaduję się bardzo późno :p jakoś mnie omija większość Mirko, chyba że mam tyle ludzi i tagów na czarno że nic mi się nie wyświetla xD
@Gothagami: znaczy tag to tak sobie dzisiaj z dupy wklepałem w sumie ( ͡° ͜ʖ ͡°) natomiast pasta bywa co weekend (poza ostatnim bo nie miałem czasu za bardzo ( ͡° ʖ̯ ͡°) ). To moja ulubiona ( )