Wpis z mikrobloga

Właśnie skończyłem oglądać #blackmirror i nie wiem co teraz ( ͡° ʖ̯ ͡°). Zdecydowanie najlepsze części to "white christmas" i "white bear". Ten drugi aż musiałem obejrzeć drugi raz, takie wrażenie na mnie zrobił - 10/10.

Nie rozumiem zachwytu nad odcinkiem o pszczołach (hated in the nation). Przecież to było tak głupie, że aż śmieszne xD. W wielkiej technologicznej korpo wartej miliardy, która dla rządu dostarcza cały system elektronicznych pszczół, pracuje 1 (słownie: jedna) osoba, która za wszystko odpowiada xD. I potem ten nagły plot twist, w którym jeden hakjer wyciąga numery IMEI (?! xD) osób które użyły taga #deathto na czymś w rodzaju twittera, w magiczny sposób koreluje je z rządową bazą (w której oczywiście jest wszystko, od zdjęcia po numer buta każdego człowieka xD) i nasyła na nich pszczoły, które zabijają prawie 400k ludzi xDDDDDD. Chyba, że ja coś źle zrozumiałem, bo po godzinie już się częściowo wyłączyłem i oglądałem jednym okiem. Słabizna straszna.

Jaki serial w podobnym klimacie polecacie? #netflix #seriale #futurystyka #scifi #hbogo #pytaniedoeksperta
  • 2