•  

Polecam przeczytać @Jakub_Olkiewicz
    30.03.2013 ŁKS 0:3 Olimpia Grudziądz
    29.07.2017 ŁKS 0:0 ROW Rybnik
    Cztery lata i cztery miesiące bez jednego dnia dzieliły ostatni mecz starego ŁKSu od pierwszego nowego na szczeblu centralnym. Ważna data, po ekstraklasie, I, III i IV lidze zaczynamy wypełniać drugoligową lukę w historii klubu. Tak samo uznało około pięciu tysięcy kibiców na trybunie, którzy przyszli na wczorajszy mecz - jak widać, prawie komplet (5100 miejsc go daje). Organizacyjnie dorównaliśmy nowym zadaniom, kibicowsko weszliśmy bardzo mocno w rozgrywki, już w pierwszej kolejce ustawiamy się w fanowskiej czołówce ligowej. Piłkarsko jednak mizeria, jak dobrze policzyłem, my oddaliśmy w całym meczu jeden strzał celny, a Ślązacy trzy. Ogólnie mecz wyglądał tak, jak my byśmy się bali grać przeciwko doświadczonemu, choć nie topowemu drugoligowcowi, a ROW nie wiedział czego po nas się spodziewać. W naszej drużynie bardzo dużo błędów indywidualnych połączonych z niezgraniem, mam tu na myśli przednie formacje, w których od pierwszej minuty grali Tomasz Margol, Filip Burkhardt i wprowadzony wczoraj do drużyny Piotr Pyrdoł. Widać to było w zestawieniu z obroną, w której całe spotkanie rozegrał trzecioligowy skład Pyciak-Juraszek-Rozwandowicz-Rozmus. Wynik przyjmuję ze spokojem, nikt nie zasłużył sobie na strzelenie gola, a gdyby on padł, to równie dobrze mogliśmy to być my, jak i ROW.
    Sportowo mecz mógł się nie odbyć, po prawie to w III lidze widziałem lepsze spotkanie, ale biorę to na fakt pierwszego meczu i chęci rozpoznania terenu. Rywal odpowiedni do tego, etatowy drugoligowiec, a do tego nikt z faworytów tego sezonu. Teraz przed nami drugie z trzech spotkań u siebie, z Gwardią Koszalin, beniaminkiem III ligi pn.-zach, która sprawiła niespodziankę wygrywając na wyjeździe 2:1 ze Zniczem Pruszków. Pomimo ciekawego wyniku na miejscu trenera postawiłbym na bardziej ofensywną taktykę, z tak obronną grą nigdzie nie dojdziemy, pomijam już żaden poziom piłkarski, ale ktoś lepszy od ROWu wykorzysta nasze ustawienie i wygra. II ligę witamy i tak pozytywnie, wstydu nie ma, ekipy kibicowskie mogą się szykować, a piłkarsko sądzę, że wszystko będzie szło ku lepszemu i nie będziemy chłopcem do bicia.
    #lkslodz #lodz #mecz #pilkanozna

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Mirki, stało się rozstalem sie ze swoią #rozowypasek (jej winna ). Mamy mieszkanie kupione na dwoje za gotówkę żaden kredyt itp. Miałem się wyprowadzić w poniedziałek z własnej woli żeby jej nie oglądać, ale przemyslalem i czemu mam sue wyprowadzać ze swojego mieszkania, zostanę tu do sprzedaży. Teraz pytanie być chujem i sprowadzać laski do domu czy odpuścić?

odpowiedzi (24)

• odpowiedzi (15)

Spotkałem się z Ukrainką z tindera. Mówie jej, ze p0lki są roszczeniowymi księżniczkami, są materialistkami, w związku tylko oczekują, ze to facet bedzie skakać koło nich a od siebie nic nie dają, są do tego mało ambitne, leniwe i nawet miłe nie potrafią być ale słyszałem od kolegów, że za to Ukrainki to są bardzo pożądne dziewczyny i świetne partnerki do zwiazków (chciałem się troche podlizać i spawić jej komplement). Nagle widze na jej twarzy lekki smutek. Mysle sobie co jest, może coś źle zrozumiała, więc jeszcze raz powtarzam, ze Ukrainki to się bardzo wporządku dziewczyny. Minęło może z 10 minut, a około 40 od naszego spotkania i dziewczyna mówi, ze będzie się już zbierać. Wiedziałe ze coś jest nie tak. Pożeganliśmy się, zaraz napisałem jej, ze dziekuje za spotkanie i czy się spotkamy znowu. Zaraz dostaje odpowiedz: nie. Pytam się dlaczego? Dziewczyna pisze, ze pierwszy raz spotkała się zeby jakiś Polak tak obrażał polki i że spoko tak się źle wypowiadam o swich rodaczkach, które według niej są bardzo ok i miłe, to ona nie jest zainteresowana taką znajaomością. Zaraz dodała że była rozczarowana tym spotkaniem ze mną bo wczesniej bardzo fajnie się jej ze mną pisało. Po czym para skasowana ( ͡° ʖ̯ ͡°).
    Daje sobie jeszcze max 2 tygodnie używania tego gówna i jak nie poznam nikogo ciekawego to usuwam ta aplikacje w cholere.

#tinder #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #rozowepaski #zalesie #gownowpis
    pokaż całość

odpowiedzi (69)