Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  #skyrim #morrowind #oblivion #theelderscrolls #tes
  Za każdym razem, jak ktoś się spyta mnie, jaka jest moja ulubiona rasa w TESach, odpowiem mu tylko jedno.
  Otóż widzicie tych ziomków? To są Argonianie. I zaraz wam wytłumaczę, dlaczego Argonianie to najwięksi skurwiele w Tamriel.
  Argonianie zamieszkują tak zwane Czarne Mokradła. A Czarne Mokradła znane są z tego, że każdy, kto nie jest Argonianinem, zwykle zdycha tam w przeciągu maksymalnie dwóch tygodni. Mokradła są cholernie ciężkim miejscem do życia, tam wpierdolić cię może kurwa wszystko, łącznie z krokodylołakami. Tak kurwa, krokodylołakami.
  Czyli dotarliśmy do tego, że te jaszczurze paskudy muszą sobie radzić w takich warunkach. Teraz spójrzmy na Kryzys Otchłani.
  Kojarzycie te sceny z Obliviona, kiedy nagle przed wami otwierają się wrota do piekielnych czeluści Mehrunesa Dagona, a następnie wychodzą z nich brzydkie jak gówno owsiane Dremory, chcące tylko pożreć wasze dusze i zbezcześcić wasze ciało? Otóż kiedy całe Tamriel stawiało czoła tym bydlakom, na Mokradłach też trzeba było zająć się zamykaniem tych wrót. Ale Argonanie nie tylko to zrobili. Oni zaczęli kurwa przez te wrota wbijać się na chatę do Dagona i robić mu taki rozpierdol w Otchlani, że porucznicy Dremor zamykali sami te wrota ręcznie, żeby nie nawpuszczać do siebie więcej Argonian.
  Tak, to się zgadza - kiedy Otchłań przeprowadzała inwazję na Tamriel, Argonianie przeprowadzili inwazję na Otchłań. xD
  Następnie po Kryzysie Argonianie odłączyli się od Cesarstwa i stali się samodzielni. Następnie przeprowadzili najazdy na Dunmerów z Morrowind, aby zemścić się za złe traktowanie ich przez wszystkie lata. A gdy nastąpiła wojna między Altmerskim Dominium a Cesarstwem i w zasadzie całą resztą Tamriel, to oni się tylko przyglądali. Bo Thalmor, w całej swojej głupocie, wiedział jedno.

  Argonianie się nie pierdolą ze swoimi przeciwnikami.

  pokaż spoiler trochę autorska #pasta
  pokaż całość

  odpowiedzi (23)

 • avatar

  Kura z lokami ( ͡º ͜ʖ͡º)
  #ciekawostki #heheszki

  odpowiedzi (18)

 • odpowiedzi (8)