Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Tak a propos wpisu @CigarettesAfterSex przypomniała mi się historia mojego kolegi geja ze studiów.
  Ziomek ubierał się bardzo schludnie i trendy, mówił lekko podwyższonym głosem, chodził do klubów dla gejów i ogólnie obracał się w tym towarzystwie. I oprócz tego miał wiele psiapsiółek, z którymi chodził na zakupki, doradzał, No ogólnie kurwa typowy gej przyjaciel z seriali pokroju "Seks w wielkim mieście". Z tą jednak różnica, ze jego koleżanki były znacznie ładniejsze, niż Pani Koń ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Do czego zmierzam. Mój kolega dochodził do takiej zażyłości z tymi laskami, ze one bez problemów pokazywały mu się u siebie w mieszkaniu w bieliźnie i pytały czy ładna itd. Ofkorz w tym czasie (przypadkiem hehe) pojawiało się winko i ciekawsze tematy. I również temat jego pociągu do kobiet xDD I wtedy tez wiele jego psiapsiółek chciało sprawdzić, czy da się zaciągnąć geja do łóżka - on dawał się zaciągać, po wszystkim mówiąc, ze to nie to i jednak woli facetów, ale wiele z nich miało satysfakcję, ze zaciągnęło geja do łóżka.

  No jak się kurwa domyślacie, ziomek nie był żadnym gejem, a 100% hetero - po prostu wykminil sobie ten sposób na ruchanie świnek i szło mu to znakomicie xD

  Prawdę o nim poznałem, kiedy jeszcze razem należeliśmy do studenckiego ONR i ruchalismy się w dupe. To były czasy.

  #heheszki #truestory
  pokaż całość

  odpowiedzi (16)

 • avatar

  Jako, że stuknął mi dziś skromny rok tutaj - organizuję symboliczne #rozdajo !
  #pepe nie muszę przedstawiać, chyba każdy zna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  Naklejki mają ok. 7 cm wysokości, może komuś się przydadzą. Do wygrania pakiecik 8 sztuk.
  Losowanie jutro przez #mirkorandom , powodzenia ʕ•ᴥ•ʔ

  odpowiedzi (16)

 • odpowiedzi (60)