Gorące dyskusje ostatnie 12h

Hej, dzisiaj mam do rozdania kabel o który wiele osób pytało czyli minijack - > RCA znany też jako <kabel do podłączania kompa do wzmacniacza> o długości ok 2m i tym razem w niebieskim oplocie. Na pewno wiele osób taki potrzebuje co wnioskuje po wiadomościach prywatnych.

Zapraszam wszystkich do obserwowania tagu #lagwire bo to napewno nie ostatni jaki bede rozdawał. W przyszłości napewno pojawi się coś dla ludzi grających na gitarze, było też bardzo dużo pytań o usb -> microusb. Przypominam że gdyby ktoś potrzebował nowego kabelka lub recablingu można się do mnie zgłaszać.

Losowanko jutro wieczorem o tej samej godzinie co ostatnio. Powodzenia

#lagwire #audioboners #audio #kableboners #rozdajo
    pokaż całość

odpowiedzi (28)

Czego to człowiek nie zrobi by zamoczyć.
    spotykałem się z dziewczyną 5/10. Ona mówi że już czas na pierwsze bzykanko, ale nie jest pewna czy jestem wystarczająco dobry. Spaliliśmy lolka, do tego 0,7 trzasnęło i nie wiadomo kiedy pojawił się Krzysiek. Ona mówi żebym na Krzyśku pokazał na co mnie stać. Ja nawalony w trzy d... zgodziłem się zapiąć typa. Ja sapie, typ jęcz, dziewczyna też jęczy bo się palcuje przyglądając nam. Wytrzymałem cztery minuty i ona stwierdziła, że całkiem nieźle, ale jeszcze chciałaby zobaczyć jak typ robi mi loda. Ja rozochocony (bedą seksy i lodzik) poszedłem pod prysznic umyć pindola ( zapinałem Krzyśka bez gumki) i zimna woda mnie otrzeźwiła - przecież ten kolo to gej. Wyszedłem z łazienki, ubrałem się, laska pyta o co chodzi, a ja na to że nie będę pukał laski która kumpluje się z gejami. I poszedłem. Więcej jej nie spotkałem. Pisała mi smsy że chciała by się spotkać i mi obciągnąć, ale dla mnie (wówczas korwinisty i trochę narodowca) jej znajomość z gejem była nie do przyjęcia.
    Teraz starszy i o dojrzalszych poglądach żałuję i tęsknię. Krzysiek, jak to czytasz to odezwij się
    #feels #wspomnienia #anonimowemirkowyznania
    pokaż całość

odpowiedzi (16)

Z okazji Czarnego Piątku Gearbest.com organizuje też rozdajo!

Jako, że to piąty dzień tygodnia, mamy dla was 5 nagród, z których zwycięzca może wybrać jedną, którą sklep prześle bezpośrednio na jego adres. W puli nagród znajduje się, chyba coś, co przypadnie do gustu każdemu

Może przyda wam się nowy telefon, tablet albo inteligentny odkurzacz? Jeśli nie to zawsze możecie rozpocząć swoją przygodę z drukiem 3D, albo tymi szybkimi dronami wyścigowymi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oto nagrody:
    1. FuriBee DarkMax 220mm FPV Racing Drone
    2. Tevo Tarantula 3D Printer Kit
    3. ILIFE A4S Smart Robotic Vacuum Cleaner
    4. Xiaomi Redmi 4X 4G Smartphone
    5. CHUWI HI10 PLUS Windows 10 + Android 5.1 Tablet PC

Zasady:
    1. Plusuj ten wpis
    2. Obserwuj @GearBest_Polska na wykopie
    3. Odwiedź naszą stronę promocyjną Black Friday Deals 2017 i wybierz jeden produkt, a link do niego zostaw w komentarzu
    4. Wyniki ogłosimy tutaj w najbliższy wtorek 28 listopada.
    5. Powodzenia Mireczki :)

#rozdajo #gearbest #blackfriday #czarnypiatek #drony #ilife #tablety #xiaomi #druk3d
    pokaż całość

odpowiedzi (1498)