Wpis z mikrobloga

Wiecie co się właśnie stało? Dzwoniła do mnie mama @kotylizamaslo, okazało się, że chłopak popełnił samobójstwo. Powiesił się, zostawił list pożegnalny, w którym napisał, że nie może znieść premiery nowej Vegi. Brawo! Mam nadzieję, że odpowiednie kroki zostaną podjęte, zostało już złożone zawiadomienie prokuratury. Czemu AMD nie może wydać wydajnej, chłodnej i sensownie wycenionej karty tylko musi wydawać taki słaby, drogi i prądożerny syf? Nawet sobie nie wyobrażacie co ten chłopiec przeżywał - nie miał żadnych znajomych, był autystykiem i bał się wychodzić ze swojego pokoju. Jedyne co miał to internet, wykop i Czekanie™ na Vegę, a nawet to mu zabraliście.
Nie pierwszy raz spotykam się z takim aktem przemocy w internecie. Dwa lata temu mój znajomy z forum PruePC również popełnił samobójstwo bo czekał na Fury X, myślałem, że ten przypadek był wystarczająco nagłośniony, ale mylę się. Brawo AMD, tak trzymać.

d.....k - Wiecie co się właśnie stało? Dzwoniła do mnie mama @kotylizamaslo, okazało ...

źródło: comment_jaD3BYbfYd0Uie59Fc8hYei6Ql1IM5UH.jpg

Pobierz
  • 7