Wpis z mikrobloga

Mirki musze sie pozalic bo sie wku... kiedy, ktos robi ze mnie kretyna! Moze nie jestem zbyt inteligentny ale to lekka przesada.

Kupilem sobie sito do kulkowania ukladow w iphone 7plus, dostalem sitko, ktore jest zle wykonane. Wiadomo jak to chinczyk, raz sie uda, a raz nie ale sprzedac trzeba :)
Majfriend zawsze marudzi ale ref i kasa wraca.

Tym razem jednak wybor padl na firme reball gdzie maja te sitka 5-10x droższe niz to samo od majfrienda, jednak tak samo ciulowe.
Robie fotke, pisze w czym rzecz, pytam czy moze maja przebrane sitka bo to jest ciulowe.

A tu w odpowiedzi ze sitko sluzy do nakladania pasty, a nie sypania gotowych kulek, ze nie ma mozliwosci i w ogole to po uzyciu mam spier...bo wymienic moge przed uzyciem.

Cieszę sie z jednego, w tym miesiacu chcialem wydac ok 25 tys w tej firmie na grubszy sprzet do lutowania ale widac, ze janusza mozna poznac nawet przy towarze za 29zl ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zdjecie przestawia sitko i uklad pod nim, pady nie pokrywaja sie z sitem(otworki powinny byc srebne, nie powinno byc widac laminatu ukladu, a widac)

#allegro #zalesie #elektronika #lutowanie #serwisgsm #serwispc #bekaztransa
Pobierz
źródło: comment_kwj2yK6iCxwjtIGt4ixKsQ8eHbziQoeb.jpg
  • 15
@Pan_Slon ło panie, przypuszczam ze jesli komus przestaje dzialac dotyk to winna jest albo tasma albo ta malutka plytka, bo zrobily sie na niej zimne luty, tak? male a zabawy z tym sporo.. ile kosztuje taka wymiana jesli bym dal telefon z tym uszkodzeniem do jakiegos szpeca?
@AB47: wiem, chodzilo mi o czas, jakies #!$%@? kupowalem juz od nich i zawsze bylo OK wiec uznalem, ze skoro przykladaja sie do swojej roboty, to chetnie zaplace wiecej, za cos co bedzie odpowiednie. Niestety tak nie jest...sita z chin sa w drodze, pewna partia juz przyszla i jest wykonana DOBRZE nawet bardzo, chwile temu kulkowalem uklad jak na powyzszym widego tj kontroler dotyku od iphone 5s, poszlo od kopa.
@Pan_Slon: Mam dobre wspomnienia z firmą Hot-air.pl zawsze wszystko załatwiali od ręki, niestety teraz już mają tak mało towaru, że ciężko coś u nich kupić bo zwyczajnie nie ma :(
@AB47: czlowiek z hot-air.pl poleca stacje na podczerwien do telefonow i podpiera to argumentem, ze podczerwien nie topi plastikow(gniazd) podczas lutowania, tak jak robi to powietrze. Dzieki ale jak ktos nie ogarnia rzeczy, ktorymi sie zajmuje to nie chce wchodzic w zadne interesy ;)
zamawiaj od majfrendów, my jak chcieliśmy kupić sprzęt do zakrzywionych amoledów to w reballu wyszło 24tyś zł.
Nikt nic nie wie, nie można przyjechać, zobaczyć przed zakupem itd. Generalnie nawet nie mają na miejscu.
Troszkę szperania na alibabie i z cłem całość wyszła 15 000zł. Dziękuje, do widzenia;)
@Pan_Slon: Ale #!$%@? janusze xD

Faktycznie to sitko jest okropnie rozjechane, pół pada przesunięcia w pierwszym rzędzie, tragedia.

I dobrze, skoro nie potrafią zająć się reklamacją na 29zł to pomyśl sobie co by było jakby Ci ten sprzęt padł...