Gorące dyskusje ostatnie 12h

WYBORY MISTERA MIRKO 2017

Drogie Mirabelki i Mirki, rozpoczynamy pierwszą edycję Mistera Mirko w której udział bierze 12 przystojnych i odważnych kandydatów! Atencjo przybywaj! ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚

Zasady głosowania:
    - w głosowaniu biorą udział tylko Mirabelki,
    - głosujemy w komentarzach (ponieważ w ankiecie się nie mieści, uprzejmie poczekajcie, aż dodam wszystkich kandydatów, głosy oddawajcie tylko w moich komentarzach poprzez kliknięcie plusika),
    - uprasza się kandydatów o nie głosowanie na samego siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°),
    - nagrodą jest atencja,
    - nicki kandydatów ujawniamy po zakończeniu konkursu, tzn. 25 sierpnia o godzinie 12.00.

*Mirki hetero będą mogli głosować w wyborach na Miss Mirko, Mirki odmiennej orientacji niech zaczekają do edycji LBGT ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zapraszam do zabawy!

Prosimy o zachowanie kultury, niekulturalne komentarze mogą zostać usunięte

#wyborymisteramirko2017 #mistermirko #ladnypan #rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #glupiewykopowezabawy #pokazmorde #wybory #uroda
    pokaż całość

odpowiedzi (301)

Mamy na szkoleniu w pracy faceta lvl 50. Gość podbija do większości kobiet mimo że ma żonę a średnia wieku pracowników u nas to też 40-50 lvl( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Wczoraj zamawiał sobie jedzenie i dostawca nie miał wydać mu 10 gr. Ostatecznie po awanturze że dostawca powinien być przygotowany nie przyjął zamówienia i złożył reklamację.
    Dziś pochwalił się że jak w sklepie sprzedawca nie ma wydać nawet 1 gr to rzuca siatami i je zostawia. Opowiadał jak w Kerfurze zostawił tak przedświąteczne zakupy, były kolejki i śmiał się że kasjerka później musiała to pewnie odnosić łącznie ze świeżym mięsem i mrożonkami.

Dla mnie #podludzie i #patologiazewsi. Rzucam w niego pogardą i siatkami z kerfa.
    pokaż całość

odpowiedzi (46)

Jadę sobie autobusem do pracy, za mną na miejscu siedzą 2 młode sebki, na oko ok. 21-23 lata.
    Całą drogę przeklinają, cwaniaczkują, gadają o suczkach jakie mieli, o koksie, imprezkach.
    Rechoczą głośno na cały autobus.

KONTROLA BILETÓW

- No hehe, kanary, najbardziej hejtowany zawód zaraz po komornikach hehe
    - No, hehe, śmierć konfidentom hehe
    -Noo, pewnie, kurwy jebane

1 sebek orientuje się, że nie ma swojego kołczanu sprawiedliwości w którym były jego dokumenty

-Stary, zostawiłem nerke u Ciebie na kwadracie, co teraz?
    - Co się przejmujesz, przyjdzie tutaj to jej (kontrolował pan i pani) wyjebie z buta na ryj huehuehueuhe
    - No, dostanie kurwa o co się prosi
    - hehehe no, tak ją dojebie że się jej odechce
    - hehehe ty to jesteś

* Podchodzi Pani kontrolerka, widzi że nie mają dokumentów ani biletów, recytuje formułkę, mówi że w takim razie jadą z nimi do ostatniego przystanku i zostanie wezwana policja, kara wyniesie 560zł*

-Ale proszę Pani, bardzo proszę przymknąć oko na ten brak biletu, nie mogę dostać takiego mandatu, mam chorą mamę

( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#heheszki #bekazpodludzi #patologiazmiasta #poznan #truestory
    pokaż całość

odpowiedzi (74)