Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Przez to, że jeżdżę starszym samochodem i że jestem młodą dziewczyną, to mam wrażenie, że jestem przez niektórych na drodze odbierana z automatu jako kierowcę gorszego sortu. Jednak dzisiaj karma powróciła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  Ograniczenie do 40 km/h, podwójna ciągła, Yanosik trąbi, że kontrola. Zwalniam do 40tu. Janusz za mną już wymachuje łapami, że hurr durr baba. Zaczął wyprzedzać złowieszczo. Pan policjant wyłonił się zza winkla i kolesia złapał. ( ͡° ͜ʖ ͡°) #czujedobrzeczlowiek #gownowpis pokaż całość

  odpowiedzi (55)

 • avatar

  Eh siedzę w autobusie i jest tez w nim moja była - pierwsza i jedyna dziewczyna, jestem skazany na jej widok przez najbliższą godzinę, a wszystkie wspomnienia wracają, Mireczki dajcie kilka plusów, bo feelsy bardzo. #feels #tfwnogf #rozowepaski #zwiazki #zebroplusy

  odpowiedzi (46)

 • avatar

  Pamiętam jak za gówniaka, mając jakieś 6 lat, wpadłem na niesamowicie genialny pomysł.

  Otóż wymyśliłem rozwiązanie na niezwykle istotny problem cywilizacyjny, polegający na tym, że skarpety się dziurawią i gubią, a potem zostaje jedna nie do pary.

  Trzeba po prostu kupować wszystkie takie same skarpety, najlepiej czarne bo się nie brudzą.

  Powiedziałem to matce, jednak zostałem zbyty potakiwaniem. Powiedziałem ojcu, ale ten wysłał mnie do matki.

  Ech, motyla noga, wiedziałem już, że jak wiele innych genialnych umysłów jestem niezrozumiały dla ludzi z mojej epoki i na wsparcie rodziny nie mogę liczyć, więc muszę czekać, aż sam będę mógł zrealizować swój pomysł.

  Całe dzieciństwo pamiętałem myśl która zrodziła mi się w głowie w wieku sześciu lat, tkwiła ona tam jak monolit.

  W końcu, osiągając dojrzałość i pierwsze własne zarobki, postanowiłem wcielić go w życie.
  Jak się to sprawdza? Cóż, dalej uważam, że jest to pomysł genialny, żadna moja skarpeta nie jest nie do pary, nawet jak któraś się zgubi, albo przedziurawi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Dziś jestem misjonarzem jedynoskarpectwa i głoszę: "Jeden jest wzór skarpet, a czarny jest ich kolorem!"

  Nawróciłem już kilku kumpli, z kolezankami idzie oporniej, chyba przez wrodzoną żeńską niechęć do praktycznych rozwiązań. Nic to, dziś głoszę swoją wiedzę wam, dzielnie się nią i korzystajcie z niej wszyscy.

  #heheszki #protip #modameska #coolstory #truestory #ubierajsiezwykopem #wygryw
  pokaż całość

  odpowiedzi (73)