Gorące dyskusje ostatnie 12h

• odpowiedzi (12)

No brak mi słów...
    Byłem właśnie na porannym spacerze i zakupach, ale był ze mną też mój wierny kompan tej niedoli zwanej życiem - Siusiak.
    Standardowo przywiązałem smycz do słupka z ofertą w biedronce, pogłaskałem, dałem chrupka i kazałem czekać.
    Stoję już w kolejce do kasy, facet przede mną już płaci i nagle słyszę piski, jak nigdy. Ale okej, może zobaczył innego psa albo coś, ale jak zapłaciłem to darł się jakby go ktoś ze skóry obdzierał, zapłaciłem i wybiegłem, patrzę a tam jakiś łepek max myślę 19 lat dmucha na niego dymem z papierosa.
    Wypuściłem zakupy, stałem jak wryty i krzyczę w jego stronę ~10 metrów nas dzieliło.
    Co Ty kurwa robisz?!
    Spojrzał na mnie, zaczął uciekać, biegłem w jego stronę, ale przeskoczył przez taki murek, pobiegł w stronę szkoły i tam zniknął. Wróciłem do Siusiaczka, ale od może 20 minut jest taki smętny, na wszystko patrzy jak na zdjęciu, siedzi blisko, albo na moich stopach, jak leży to też tak, żeby mnie dotykać...

Mam nadzieję, że mu przejdzie. Miał ktoś styczność z czymś takim? Jak się pozbyć tego strachu u psa?
    Nawet nie chcę wiedzieć na ile poszedłbym siedzieć jakbym go dogonił....

#zalesie #kurwy #truestory #pies #psy #odeusz
    pokaż całość

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (134)

Czy tylko mi się wydawało za dzieciaka że ten orzełek oznacza że bronie Polski? xD
    #kiciochpyta #pcmasterrace #gry #heheszki #lata90 #feels

odpowiedzi (27)