Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • odpowiedzi (21)

 • avatar

  Mireczki, #cotusieodjebalo ...ale po kolei ;)

  1.Heheszkuj z Niemców próbujacych wcisnąć Polakom pod przymusem kolejnych google i dindu-inżynierów tym wpisem:
  https://www.wykop.pl/wpis/26922419/w-bloku-mieszkaja-jeden-pod-drugim-odpowiednio-3-p/

  2.Jest trochę śmieszne i trochę pouczające, ale ostry #boldupy u niektorych. Są też tacy, którzy nie rozumieją i trzeba im tłumaczyć albo zwyczajnie mają kija w dupie (@dondon @Magromo @Herubin @Elusznik @stonka_ziemniaczana), inni jadą cię od plebsu i z braku lepszych argumentów komentują obiad z zeszłego tygodnia (@panicze). Obie grupy nie odróżniają przy okazji metafory gówna - syfu robionego przez daną społeczność na danym terenie - od ludzi robiących ten syf. Polecam powrót do szkoły na Język Polski.

  Szacunek za inteligentne komentarza od @Pawu1on i @Zeugma.

  3.W pracy mozg sie pali bo trzeba jakieś gazy i masy molowe liczyć dla testów szczelności... wejdź dla odmóżdżenia na FB i zobacz akcję charytatywną pomocy chrześcijanom i jazydom w Syrii i Iraku https://www.siepomaga.pl/polska-pomoc

  4.75 Korwin

  5.Smutneserduszko.jpg, wpłać ile możesz i utwórz wykop:
  https://www.wykop.pl/link/3930697/polska-pomoc-chrzescijanom-i-jazydom-w-iraku-i-syrii/

  6.Jak zawołać ludzi ? Wrzuć trochę tagów na jakich się udzielasz oraz zawołaj ludzi plusujacych poranny post z #heheszki

  6.Dzisiskurwajapierdole cz.1 - w ciągu 30 minut trafiło na główną z płomieniem.

  6.Dzisuskurwajapierdole cz.2 - w ciągu paru godzin na siepomaga.pl wzrost z 1900 do ponad 10k. Mały (?) sukces.

  Cóż, #czujedobrzeczlowiek.

  W kwestii wojenek lewacko prawackich, moje przemyślenia i obserwacja dla chętnych :

  pokaż spoiler Ukryty tekst...Mieszkam w hinduskim mieście (Leicester) w mocno muzułmańskiej okolicy (LE5). Jest tu spokojnie, nikt nigdy nie włamał mi się do samochodu (tfu, tfu, etc.) i mogę napisać, że muzułmanie to w większości prawie normalni ludzie. Dlaczego prawie ? Bo nie chcą się do końca integrować ze społeczeństwem w jakim żyją. Nie raz i nie dwa razy odbyłem światopoglądową dyskusję zarówno z muzułmanami mieszkającymi tutaj oraz w Polsce, twierdzącymi że są zintegrowani. Żaden, absolutnie żaden nie był by w stanie zaakceptować faktu, że muzułmanka jest w związku z niemuzułmaninem. Zostawiam więc kwestię 'integracji' do przemyślenia.


  Teraz Mireczki najważniejsze - czy z lewej, czy z prawej strony barykady - cel jest słuszny. Chrześcijanie i jazydzi są kulturowo nam bliscy. Zamiast więc, jak typowe Janusze, obrzucac się błotem i skakać sobie do gardeł wrzućcie trochę na luz i w słusznej sprawie odejmijcie sobie browara czy dwa i wspomóżcie akcję pod tym linkiem.

  Jeżeli ktoś poczuł się urażony kolejnym wołaniem - kłaniam sie w pas i przepraszam uniżenie.
  pokaż całość

  odpowiedzi (83)

 • odpowiedzi (12)