Gorące dyskusje ostatnie 12h

KampanieSEO wita wykopków! Znaleźliśmy w biurze #grypc Mortal Kombat X nówka w folii, także szybkie #rozdajo - kubek gratis. Wysyłka po naszej stronie, jutro o 12 losujemy.

pokaż spoiler Zawiera GORO [O S T R O Ż N I E]

odpowiedzi (28)

#csiwykop #wydarzenia #patologiazewsi #pszczelarstwo #zwierzaczki #zachodniopomorskie #debno

Źródło: FB

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (55)

Dzień dobry Mirabelki i Mirunie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie szukam specjalnie atencji jednakże wpadłem na genialne #rozdajo :D

Z racji tego, że wysyłam do swoich klientów paczki z okazji nadchodzących świąt w których w skład wchodzi karta świąteczna oraz butelka wina wpadłem na pomysł, że wylosuję jedną Mirabelkę lub Mireczka który takową paczkę otrzyma również ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zasady są proste: zielonki out, dając plusa oświadczasz, że masz skończone 18 lat i nie posiadasz sądowego zakazu spożywania alkoholu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dodatkowo, jeśli osoba wylosowana będzie z #trojmiasto bądź okolic paczkę dostarczę osobiście ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Losowanie odbędzie się dziś wieczorem koło 19-20 przez mirkorandom.

Trochę słów wyjaśnienia: nie szukam darmowej reklamy dla swojej firmy, nie zbieram leadów, nie konwersuję wejść na sprzedaż dlatego też nie podaję jej nazwy, adresu strony. Prośba z góry do wylosowanej osoby aby potem nie robiła krytporeklamy wrzucając fotę kartki czy podając link do strony :P

Zatem, plusujcie, wszyscy plusujcie, plusujcie jak po*&^@%Q@ni (✌ ゚ ∀ ゚)☞
    pokaż całość

odpowiedzi (30)