•  

Wstępne wyniki S08R03: http://acleague.pl/sezon8-runda3-wyniki.html
    Wstępna generalka w połowie sezonu: http://acleague.pl/sezon8-klasyfikacja.html
    Wątek do dzielenia się wrażeniami: https://www.wykop.pl/wpis/25830373/

Co działo się wczoraj? W upale na modzie Blackwood nie wszystkim wytrzymały procesory, co dla wielu osób zakończyło się niestety DNF i innymi przygodami.

- w trzech rundach i sześciu wyścigach punktowało w sumie 85 zawodników (33 bez punktów)
    - najwięcej wczoraj stracił @Bayer ItsNotMe, który był liderem klasyfikacji generalnej. Problemy techniczne sprawiły, że wczoraj nie miał szans na walkę o punkty i w generalce spadł na ósme miejsce; do lidera traci 98 punktów
    - prowadzenie w tabeli generalnej po wczorajsze wygranej objął @dzbanek23 cq.dzban, który awansował z miejsca czwartego
    - miejsce drugie ze stratą tylko 3 punktów zajmuje @dj_sasek (awans z pozycji 3)
    - miejsce trzecie okupuje po wczorajsze wygranej @jacob-m kubami ze stratą 18 punktów do lidera (awans z pozycji 6)
    - z drugiego ma szóste miejsce w generalce spadł @czaksniff czax, którego zabrakło w drugim z wczorajszych wyścigów
    - we wczorajszych wyścigach została przerwana dominacja Gifted Racing, w którym jeździ m.in. ItsNotMe: w pierwszym wyścigu zespołowo wygrało Conquest Racing White (@makao cq.makao, @esk0 cq.esk, cq.dzban), w drugim Ssij Hokej Racing (@MaciejPL92, Michal Pyzara, kubami)
    - prowadzenie w tabeli zespołów objęło Ssij Hokej Racing, które ma 5 punktów przewagi nad Gifted Racing (przed wczorajszą rundą GR prowadziło z przewagą aż 169 punktów nad SHR!) i 136 punktów przewagi nad Simrace Surfaces Racing Team 2 (@ion1914, @maciek-halon Wujek, @Dawidchz)
    - najwyżej klasyfikowanym zawodnikiem, który nie brał udziału we wszystkich wyścigach Pro jest w tej chwili cq.mysk: miejsce 15
    - najniżej klasyfikowanym zawodnikiem, który brał udział we wszystkich wyścigach Pro jest w tej chwili @Wuza1337 Wuza: miejsce 16
    - najwyżej klasyfikowanym zawodnikiem, który brał udział we wszystkich wyścigach Semipro jest w tej chwili @manix93: miejsce 78
    - najniżej klasyfikowanym zawodnikiem, który brał udział we wszystkich wyścigach Semipro jest w tej chwili @dejvo dvo: miejsce 27
    - najwyżej i najniżej klasyfikowanym zawodnikiem, który brał udział we wszystkich wyścigach Am jest w tej chwili @skethoo: miejsce 84
    - w pucharze Am jazdę po mistrzowski tytuł kontynuuje @Prophet1111 Prophet: punkty w każdym z sześciu wyścigów, jedna wygrana, dwa drugie miejsca i aż 41 punktów przewagi nad najbliższym, realnym rywalem
    - największe postępy w ciągu trzech rund zrobił @zabaracer: runda pierwsza w Am (miejsce trzecie w pierwszym wyścigu), rudna druga w Semipro (miejsce trzecie w pierwszym wyścigu) i runda trzecia w Pro (miejsca 22 i 21); po wczorajszym wyścigu w generalce awansował z miejsca 47 na miejsce 36
    - po nałożeniu kar za wczorajszą rundę i weryfikacji wyników to wszystko może się oczywiście zmienić ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■

#acleague

•  

manix93: miejsce 78
      dvo: miejsce 27

Oczywiście odwrotnie. ;)

•  

@Plupi: jest drobny blad w klasyfikacji generalnej i w wynikach, a dokladniej drugi wyscig mam oznaczony jako jazda w Pro, a jezdzilem w semi pro. Ale punkty sie zgadzaja :)

+: Plupi

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Prawie rok temu wpadłam na pomysł żeby w simsach jednemu simowi bardzo długo przedłużać nos.
    Nagrodą za osiągnięcie szczytu w karierze Show-biznes jest taki aparat do zmieniania wyglądu twarzy simów. Działa to inaczej niż lustro, bo w lustrze zmienia się włosy i makijaż, a za pomocą aparatu zmienia się kształt twarzy, policzki, czoło, kształt oczu i nos.
    Przy każdej zmianie sim zachowywał starą twarz, ale wszystkie suwaczki wracały na środek, więc zmiany można było robić w nieskończoność. Jeśli urządzenia używało się zbyt często to buntowało się i zmieniało simowi twarz na jakąś losową bardzo brzydką, ale po prostu przed każdą zmianą wyglądu zapisywałam grę i jeśli coś szło nie tak to wychodziłam do otoczenia bez zapisywania tych niepotrzebnych mi zmian.
    Na ten pomysł wpadłam bardzo dawno temu, wzięłam się za to dopiero jakoś wiosną i musiałam spędzić przy tym trochę czasu żeby dało się wyhodować długi nochal. Sim żyje jak każdy inny sim. Jest już emerytem, osiągnął szczyt kariery, adoptował dziecko żeby ktoś mógł odziedziczyć jego majątek. Przygarnął 2 pieski. Zdobył złotą rangę ogrodnika i dostał już 3 studnie życzeń od klubu ogrodników, bo ma ładny ogród.
    No, tak się rozpisałam może za bardzo na wypadek gdyby kogoś interesowało życie tego sima, a nie tylko jego nos :D

tl;dr wiele razy przedłużyłam simowi nos specjalnym simowym urządzeniem i tak to wygląda

To nie jest robione za pomocą żadnych kodów. To po prostu coś, na co gra pozwala.

Wrzucam zdjęcie ekranu, a nie screen, bo u mnie w simsach nie da się robić screenów.
    #simsy #sims2 #pyrapozakontrolo
    pokaż całość

odpowiedzi (52)

• odpowiedzi (5)

haha oszalałem :D ale może bedzie atencja xD

a więc...

dajesz plusa, inni też jeśli chcą, ja na te plusy paczę i sie nimi jaram xD, a w piątek o 23 losuje jednę osobę z tych plusów i ZAMAWIAM PIZZE I OPŁACAM JA DLA CIEBIE, nie jakas margeritte, tylko zajebi**a pizze xD (najdrozsza też niestety nie;p ale jakas średnio cenową... no będzie pycha, no! :D) z dostawą pod taki adres jaki podasz. (pw) I ty jesz pyszną pizze, a ja Ciesze się z atencji xD

Deal meal. Każdy zadowolony.

#rozdajo #pasta
    pokaż całość

odpowiedzi (9)