Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • odpowiedzi (9)

 • avatar

  Asortyment w sklepie Gearbest.com jest naprawdę spory, dlatego też w naszych #rozdajo staramy się o bardzo zróżnicowane nagrody dla was (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

  Tak jak pisaliśmy to jest ostatnie #rozdajo z trzech, które organizowaliśmy w tym tygodniu. Wszystkich zwycięzców ogłosimy na początku przyszłego tygodnia, więc jeszcze trochę cierpliwości Mireczki.

  Zasady chyba są wam już znane:
  1. Obserwuj profil @GearBest_Polska na wykopie! (warunek konieczny)
  2. Plusuj ten wpis i masz szanse na wygranie bezprzewodowego głośnika od Xiaomi, czyli Original Xiaomi Wireless Bluetooth 4.0 Speaker, który kosztuje u nas teraz $18.99
  3. Złóż dowolne zamówienie w sklepie Gearbest.com i podaj jego numer w komentarzu, a my wybierzemy jedną osobę, do której poleci oczyszczacz powietrza Original Xiaomi Smart Mi Air Purifier o wartości $139.99

  Każde zamówienie to osobny komentarz, czyli większa szansa na wygraną!
  Pamiętajcie, że swoje zamówienie w naszym sklepie możecie opłacić również wygodnie przez Przelewy24

  Wkrótce szykujemy dla was jeszcze większe promocje, lepsze nagrody i świetne kupony rabatowe, ale o tym napiszemy już niedługo. Stay tuned!

  #gearbest #rozdajo #xiaomi #promocja
  pokaż całość

  odpowiedzi (29)

 • avatar

  - Bądź idiotą gonciarzem.
  - Jaraj się krajem, w którym podział ról między płciami jest rysowany kotwicą po piasku, gdzie facet średnio spędza tylko 30 minut tygodniowo na obowiązki domowe. (badanie z 2007 roku)
  - Przyleć do Polski, weź książke dla dzieci i narzekaj jaka to Polska zacofana, bo w głupiej książce jest kobieta prasująca ubranie i chłopak jeżdzący samochodzikiem.
  - profit w byciu amebą umysłową i hipokrytą do szpiku kości, jakim to jebanym idiotą trzeba być powiedźcie mi.
  pokaż całość

  odpowiedzi (18)