Wpis z mikrobloga

Jeździśieście jesteście urwa gnojami yebanmymi, a nie dorośli. Żal was mi jest, co wy piszecie. Bo czytam na komentarzach. Myślicie, że to mnie to rusza? Stuknijcie się dwa razy po głowie. Pokażcie chociaż mądrość a nie głupotę swoją. Zobaczymy, czy wy potraficie taki filmik wyst-wystawić. Co, żal was dupę zżera, że chociaż mówię prawdę? Bo chociaż się nie wstydzę jak wy. Wy się wstydzicie jak gnoje. A później macie, że umiecie tylko pisać "ty uju", "ty debilu", "ty lecz się". Sami się leczcie urwa, a nie komentujecie takie bzdury. Co, macie żal? To miejcie żal, ale nie do mnie, tylko do siebie. Myślicie, że mnie to wszystko ruszy? Koło dupy to lata, co wy tam piszecie. Tylko sami z siebie oceniacie, że jesteście idiotami, a nie nomanymi ludźmi. Ur-rodzicie się debilami. Na całe życie będziecie debilami. Ten co teraz pokazujecie nanaa komentarzach, pod moimi zzz tymi filmikami. Jesteście takie cwaniaki? Wystarczy, że ja oblikuje to wszędzie, wasze komentarze na forum, na innych, zobaczymy, czy jesteście takie cwaniakami. Nie takich ludzi udupiłem. Po pierwsze jestem hakerem, to mam większe prawa niż wy. Pilnujcie dupski swoje, bo ktoś was skasuje. Jeszcze raz zobaczę komentarze wasze, głupie, "ty uju", itp., itp. Liczcie się z tym, że ja wam znajdę nume IP i namierzę was. Zobaczymy, będziecie płakali jak wam pozablokuje komputery. Jeen już tu podskakiwał, ssss z komentarzem. Do dziś ma zablokowany komputer. Nie oddam mu hasła. Ani informaty ani nic nikt nie może zrobić. Trzeba płytę główną wymienić, bo mu na płycie głównej hasło stworzyłem. Na was kolej jest? To lepiej pilnujcie dupy i piszcie nomanie, a nie pokazujecie urwa debile swój. Nara