Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Tata kupił w 1998r kamerę Sony, leży skubana już chyba od 10lat i się kurzy. Mam zamiar w końcu wziąć wolny dzień, kupić kilka dobrych piwek (bo na trzeźwo na pewno się nie da) i obejrzeć te 8 kaset prawdy, które stworzyliśmy. A jest co oglądać:
  - powrót z zakupów odzieżowych w Tuszynie
  - nagrywanie z podjebki sąsiada, który myje swojego nowego Poloneza
  - kilka wesel w remizach
  - moja komunia
  -najebany wujek na traktorze na wsi
  - i kaseta prawdy, czyli momenty z życia codziennego, gdzie nagrane są praktycznie same pierdoły

  Wydaje mi się, że wiele "momentów" było by hitami internetów.

  Czy Wy też macie takie "taśmy prawdy" w domu?
  #pytanie #heheszki #gimbynieznajo #kiedystobylo i jak sobię przypomę rewię mody mojej siostry po powrocie z Tuszyna to trochę #creepy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  pokaż całość

  odpowiedzi (62)

 • avatar

  "jesteś zdolny/a, ale leniwy/a" czyli tekst, który każdy z nas usłyszał na jakimś etapie swojego życia od swoich rodziców.

  odpowiedzi (32)

 • avatar

  Rozpierdalają mnie te komentarze na głównej dot. podwyższenia akcyzy na e-papierosy. xD Hurr durr rząd nie dba o zdrowie polaków, rząd chce, abyśmy palili analogowe fajki i chorowali xD
  Tak jakby kurwa ktoś ich zmuszał, żeby w ogóle zaczeli palić i palili cokolwiek, no kurwa na pewno to państwo nie dba o ich zdrowie, a nie oni sami uzależniając się od tego syfu xD Ogólnie te komentarze są w takim tonie, tak jakby palenie było jakąś oczywistością, potrzebą fizjologiczną, którą każdy musi zaspokoić albo papierosami albo e-papierosami. Gardzę w opór. Dobrze, ze rząd zarabia kase, na takich frajerach jak wy.
  #boldupy #takaprawda #bekazpodludzi
  pokaż całość

  odpowiedzi (46)