Gorące dyskusje ostatnie 12h

Tata kupił w 1998r kamerę Sony, leży skubana już chyba od 10lat i się kurzy. Mam zamiar w końcu wziąć wolny dzień, kupić kilka dobrych piwek (bo na trzeźwo na pewno się nie da) i obejrzeć te 8 kaset prawdy, które stworzyliśmy. A jest co oglądać:
    - powrót z zakupów odzieżowych w Tuszynie
    - nagrywanie z podjebki sąsiada, który myje swojego nowego Poloneza
    - kilka wesel w remizach
    - moja komunia
    -najebany wujek na traktorze na wsi
    - i kaseta prawdy, czyli momenty z życia codziennego, gdzie nagrane są praktycznie same pierdoły

Wydaje mi się, że wiele "momentów" było by hitami internetów.

Czy Wy też macie takie "taśmy prawdy" w domu?
    #pytanie #heheszki #gimbynieznajo #kiedystobylo i jak sobię przypomę rewię mody mojej siostry po powrocie z Tuszyna to trochę #creepy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    pokaż całość

odpowiedzi (62)

"jesteś zdolny/a, ale leniwy/a" czyli tekst, który każdy z nas usłyszał na jakimś etapie swojego życia od swoich rodziców.

odpowiedzi (32)

Rozpierdalają mnie te komentarze na głównej dot. podwyższenia akcyzy na e-papierosy. xD Hurr durr rząd nie dba o zdrowie polaków, rząd chce, abyśmy palili analogowe fajki i chorowali xD
    Tak jakby kurwa ktoś ich zmuszał, żeby w ogóle zaczeli palić i palili cokolwiek, no kurwa na pewno to państwo nie dba o ich zdrowie, a nie oni sami uzależniając się od tego syfu xD Ogólnie te komentarze są w takim tonie, tak jakby palenie było jakąś oczywistością, potrzebą fizjologiczną, którą każdy musi zaspokoić albo papierosami albo e-papierosami. Gardzę w opór. Dobrze, ze rząd zarabia kase, na takich frajerach jak wy.
    #boldupy #takaprawda #bekazpodludzi
    pokaż całość

odpowiedzi (46)